2. Procedure
Procedure
Title: Zakup kart podarunkowych dla pracowników MSZ z okazji Dnia Służby Zagranicznej 2026
Description: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż Zamawiającemu i dostawa do jego siedziby (00-580 Warszawa, al. J. Ch. Szucha 23) podarunkowych elektronicznych kart przedpłaconych (zwanych dalej „Kartami”) dla pracowników Ministerstwa Spraw Zagranicznych, przeznaczonych do wykorzystania w placówkach i obiektach zajmujących się upowszechnianiem kultury, sportu, a także różnorodnych form rozrywki oraz oferujących zabiegi relaksacyjne, pielęgnacyjne i odnowy biologicznej - na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (w szczególności na terenie m. st. Warszawy), z możliwością zabezpieczenia indywidualnym kodem PIN, wydanych na okaziciela, w ilości 1850 (słownie: jeden tysiąc osiemset pięćdziesiąt) sztuk o wartości 500,00 (słownie: pięćset) złotych brutto każda, z zastrzeżeniem prawa opcji.
Internal identifier: BP.260.44.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30163000 Charge cards
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia liczby Kart, określonej w ust. 1 OPZ, nie więcej niż o 20% (Prawo Opcji). Realizacja przedmiotu zamówienia w mniejszych ilościach nie będzie powodować żadnych roszczeń z tego tytułu po stronie Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego.