2. Procedure
Procedure
Title: II/117 Strašice - Mirošov, 4. etapa
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení a obstarání veškerých prací k úplnému dokončení stavby „II/117 Strašice – Mirošov, 4. etapa“ v rozsahu projektové dokumentace (PDPS). Stavba řeší rekonstrukci silnice II/117 v úseku Dobřív – Strašice od km 4,804 do km 9,179 v délce 4,375 km, který je z hlediska DIO rozdělen na čtyři podetapy.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: otevřené řízení nadlimitní
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233100 Construction work for highways, roads
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: P26V00000166