514895-2026 - Competition
Poland – Miscellaneous medical devices and products – Dostawa wyrobów medycznych.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa wyrobów medycznych.
DescriptionDostawa wyrobów medycznych .Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifierPN-107/26/SW
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
5. Lot
LotLOT-0001
TitleCzęść 1 Igła tępa do pobierania leku z fiolki
DescriptionIgła tępa do pobierania leku z fiolki Szczegółowy opis asortymentowo-ilościowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifierCzęść 1
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
LotLOT-0002
TitleCzęść 2 Aparaty do przetoczeń płynów infuzyjnych z zastawką zwrotną
DescriptionAparaty do przetoczeń płynów infuzyjnych z zastawką zwrotną. Szczegółowy opis asortymentowo-ilościowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifierCzęść 2
Main classification (cpv): 33141200 Catheters
LotLOT-0003
TitleCzęść 3 Strzykawki insulinowe
DescriptionStrzykawki insulinowe. Szczegółowy opis asortymentowo-ilościowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifierCzęść 3
Main classification (cpv): 33141310 Syringes
LotLOT-0004
TitleCzęść 4 Bezigłowe urządzenia do przygotowania i podawania leków
DescriptionBezigłowe urządzenia do przygotowania i podawania leków. Szczegółowy opis asortymentowo-ilościowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifierCzęść 4
Main classification (cpv): 33141624 Administration sets
LotLOT-0005
TitleCzęść 5 Igły jednorazowego użytku
DescriptionIgły jednorazowego użytku. Szczegółowy opis asortymentowo-ilościowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifierCzęść 5
LotLOT-0006
TitleCzęść 6 Żele do USG i EKG
DescriptionŻele do USG i EKG. Szczegółowy opis asortymentowo-ilościowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifierCzęść 6
LotLOT-0007
TitleCzęść 7 Nakłuwacze
DescriptionNakłuwacze. Szczegółowy opis asortymentowo-ilościowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifierCzęść 7
LotLOT-0008
TitleCzęść 8 Pozycjonery
DescriptionPozycjonery. Szczegółowy opis asortymentowo-ilościowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifierCzęść 8
LotLOT-0009
TitleCzęść 9 Dreny z otworem do odsysania
DescriptionDreny z otworem do odsysania. Szczegółowy opis asortymentowo-ilościowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifierCzęść 9
LotLOT-0010
TitleCzęść 10 Szczoteczki cytologiczne typu Cervex Brush
DescriptionSzczoteczki cytologiczne typu Cervex Brush. Szczegółowy opis asortymentowo-ilościowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifierCzęść 10
LotLOT-0011
TitleCzęść 11 Dreny
DescriptionDreny. Szczegółowy opis asortymentowo-ilościowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifierCzęść 11
Main classification (cpv): 33141600 Collector and collection bags, drainage and kits
LotLOT-0012
TitleCzęść 12 Elektrody
DescriptionElektrody. Szczegółowy opis asortymentowo-ilościowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifierCzęść 12