514950-2026 - Planning
Netherlands – Architectural, construction, engineering and inspection services – 20855 | Directievoering en toezicht Vernieuwbouw Paleis van Justitie te Den Haag
Prior information notice or a periodic indicative notice used to shorten time limits for receipt of tenders
Services
2. Procedure
Procedure
Title: 20855 | Directievoering en toezicht Vernieuwbouw Paleis van Justitie te Den Haag
Description: Dit is de voorpublicatie voor deze aanbesteding. Doel is om medio augustus-september 2026 te publiceren. Aan deze voorpublicatie kunnen geen rechten worden ontleend. Er vindt een renovatie plaats aan het gebouw van het Paleis van Justitie (PvJ) in Den Haag. Tijdens de werkzaamheden blijft het gebouw in gebruik. De rechtspraak en de dagelijkse werkzaamheden moeten tijdens de renovatie doorgaan. Daarom wordt de renovatie in fases uitgevoerd. Terwijl een deel van het gebouw wordt verbouwd, blijven andere delen beschikbaar voor zittingen, overleggen, kantoorwerk en andere noodzakelijke activiteiten. De directievoering en het toezicht zijn erop gericht dat de werkzaamheden goed verlopen, de hinder voor gebruikers van het gebouw, omwonenden en andere betrokkenen in de omgeving zo veel mogelijk wordt beperkt en kwaliteit, budget, veiligheid en planning van het project worden gewaarborgd. Overzicht algemene kenmerken Oppervlakte: circa 80.000 m2 bvo Disciplines: directievoering & toezicht
Internal identifier: 20855
Type of procedure: Restricted
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
Additional classification (cpv): 71244000 Calculation of costs, monitoring of costs, 71247000 Supervision of building work, 71248000 Supervision of project and documentation, 71336000 Engineering support services, 71520000 Construction supervision services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Er vindt een renovatie plaats aan het gebouw van het Paleis van Justitie (PvJ) in Den Haag. Tijdens de werkzaamheden blijft het gebouw in gebruik. De rechtspraak en de dagelijkse werkzaamheden moeten tijdens de renovatie doorgaan. Daarom wordt de renovatie in fases uitgevoerd. Terwijl een deel van het gebouw wordt verbouwd, blijven andere delen beschikbaar voor zittingen, overleggen, kantoorwerk en andere noodzakelijke activiteiten. De directievoering en het toezicht zijn erop gericht dat de werkzaamheden goed verlopen, de hinder voor gebruikers van het gebouw, omwonenden en andere betrokkenen in de omgeving zo veel mogelijk wordt beperkt en kwaliteit, budget, veiligheid en planning van het project worden gewaarborgd. Overzicht algemene kenmerken Oppervlakte: circa 80.000 m2 bvo Disciplines: directievoering & toezicht
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 71244000 Calculation of costs, monitoring of costs, 71248000 Supervision of project and documentation, 71336000 Engineering support services, 71520000 Construction supervision services