2. Procedure
Procedure
Title: Achizitie "Echipament impachetare pentru straturi de difuzie a gazelor" în cadrul proiectului “Hub-ul Român de Hidrogen și Noi Tehnologii Energetice – Ro-HydroHub” Cod SMIS 351358
Description: Echipament impachetare pentru straturi de difuzie a gazelor pentru „Hub-ul Român de Hidrogen și Noi Tehnologii Energetice - Ro-HydroHub” va fi utilizat pentru cercetarea procesului de manufacturare a ansamblurilor membrană-electrod pentru pile de combustibil tip PEM . Calendarul de răspuns la solicitările de clarificări Conform art. 160 și art. 161 din Legea 98/2016, operatorii economici au dreptul de a solicita clarificări sau informaţii suplimentare în legătură cu documentaţia de atribuire, cu respectarea termenului limită stabilit de autoritatea contractantă în anunţul de participare. Număr zile până la care operatorii economici pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor: 20 zile. Autoritatea contractanta va răspunde la orice solicitare de clarificare, în mod clar, complet și fără ambiguități înainte cu 11 zile de data limită de depunere a ofertelor.
Internal identifier: 2538104_2026_PAAPD1618845
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42921320 Packaging machines
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Achiziția constă într-un echipament impachetare pentru straturi de difuzie a gazelor pentru „Hub-ul Român de Hidrogen și Noi Tehnologii Energetice - Ro-HydroHub” va fi utilizat pentru cercetarea procesului de manufacturare a ansamblurilor membrană-electrod pentru pile de combustibil tip PEM .
Internal identifier: 1