See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Albumin III. – společné zadávání 2026
Description: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky krevních derivátů s obsahem albuminu v síle 5% a 20% pro léčbu pacientů ve schválených indikacích dle SPC platného ke dni podání nabídek. Specifikace položek je uvedena v tabulce v příloze č. 4 ZP.
Internal identifier: PZ-2026-0000572
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33621400 Blood substitutes and perfusion solutions
5. Lot
Lot: LOT-0003
Title: 3. část - Albuminum humanum 5%
Description: Účinná látka Velikost balení Albuminum humanum 5% infuzní roztok, 1 x 500 ml
Internal identifier: PZ-2026-0000572_03
Options:
Description of the options: Vyhrazené změny závazku v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZb) Vyhrazené změny závazku v souladu s ustanoveními § 100 odst. 2 a § 222 odst. 10 ZZVZ - právo změnit dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázkyBližší informace o vyhrazených změnách jsou uvedeny v článku 12.16 zadávacích podmínek.
Lot: LOT-0004
Title: 4. část - Albuminum humanum 20%
Description: Účinná látka Velikost balení Albuminum humanum 20% infuzní roztok, 1 x 10 ml
Internal identifier: PZ-2026-0000572_04
Lot: LOT-0002
Title: 2. část - Albuminum humanum 5%
Description: Účinná látka Velikost balení Albuminum humanum 5% infuzní roztok, 1 x 250 ml
Internal identifier: PZ-2026-0000572_02
Lot: LOT-0001
Title: 1. část - Albuminum humanum 20%
Description: Účinná látka Velikost balení Albuminum humanum 20% infuzní roztok, 1 x 100 ml Albuminum humanum 20% infuzní roztok, 1 x 50 ml
Internal identifier: PZ-2026-0000572_01