515205-2026 - Competition
Poland – Life insurance services – Grupowe ubezpieczenia na życie dla pracowników.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleGrupowe ubezpieczenia na życie dla pracowników.
Description1) Przedmiotem zamówienia jest grupowe ubezpieczenia na życie dla pracowników. 2) Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ. 3) Stosownie do postanowień 438 ustawy w związku z art. 95 ust. 1 ustawy wymagania w zakresie obowiązku zatrudnienia pracowników określono w Części II SWZ i Części IV SWZ. 4) Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę, w ofercie, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć Podwykonawcom i podania przez Wykonawcę firm Podwykonawców, jeżeli są już znani. 5) Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań dotyczących usług. 6) Nazwa i kod Wspólnego Słownika Zamówień: Kod: 66511000-5 Usługi ubezpieczeń na życie. 7) Zamawiający nie wymaga złożenia z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 8) Działając na podstawie art. 133 ust. 3 ustawy Zamawiający ustanawia wymagania dotyczące zachowania poufnego charakteru informacji przekazanych Wykonawcom w toku postępowania. Poufny charakter mają następujące części SWZ: Część II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Część IV SWZ – Projektowane postanowienia umowy. 9) Zgodnie z art. 133 ust. 3 ustawy, Zamawiający nie udostępnia do publicznej wiadomości treści wymienionych w pkt 8 na stronie internetowej z powodu ochrony poufnego charakteru informacji zawartych w SWZ. Zamieszczone na platformie zakupowej pliki o nazwie „Część II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia” oraz „Część IV SWZ – Projektowane postanowienia umowy” zostały zabezpieczone hasłem. W celu ochrony poufnego charakteru Informacji Poufnych udostępnianych w toku niniejszego postępowania Zamawiający zastrzega, że hasło do informacji poufnych, o których mowa powyżej, zostanie przekazane po złożeniu przez Wykonawcę oświadczenia o zachowaniu poufności opatrzonego kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Wymagane jest złożenie oświadczenia przez osoby uprawnione do reprezentacji Wykonawcy (uprawnienie to musi wynikać z dokumentów rejestrowych lub pełnomocnictwa załączonego do składanego oświadczenia) oraz przez osoby, które będą uczestniczyć w postępowaniu. Wzór oświadczeń o zachowaniu poufności stanowią Załączniki nr 3.1 i 3.2 do Części III SWZ. Zamawiający informuje, że pisma z wyjaśnieniami treści SWZ dotyczącymi utajnionej części zamówienia (jeżeli takie będą składane w trakcie prowadzenia postępowania) będą również publikowane w formie zaszyfrowanej – do odszyfrowania należało będzie użyć ww. hasła (hasło to będzie stosowane w trakcie prowadzenia całego postępowania). Oświadczenia należy przekazać za pośrednictwem Platformy zakupowej, zakładka ,,Pytania/Informacje”. Po ich otrzymaniu i zweryfikowaniu, hasło do odszyfrowania dokumentów zostanie przekazane na adres e-mail wskazany w informacji o przekazanie hasła do odszyfrowania dokumentów. Uwaga: Jeżeli osoby które będą uczestniczyć w postępowaniu, nie dysponują kwalifikowanymi podpisami elektronicznymi, Zamawiający dopuszcza aby oświadczenia te były podpisane odręcznie przez osoby składające oświadczenia, zeskanowane, potwierdzone za zgodność z oryginałem przez osoby uprawnione do złożenia oświadczeń woli i wiedzy w imieniu Wykonawcy i w takiej formie przekazane do Zamawiającego za pośrednictwem Platformy zakupowej.
Internal identifier2026/WNP-0198-DU-AB
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedurePostępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 376 ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 66511000 Life insurance services
5. Lot
LotLOT-0001