2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesywna dostawa odczynników do oznaczeń kogulologicznych, badań hematologicznych wraz z dzierżawą analizatorów w dwóch lokalizacjach
Description: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2a,2b do SWZ
Internal identifier: ADZP-381-77/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0006
Title: Część nr 1: Dostawa odczynników, oznaczeń do oznaczeń kogulologicznych wraz z dzierżawą analizatorów w dwóch lokalizacjach
Description: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2a,2b do SWZ.
Internal identifier: Część nr 1
Lot: LOT-0007
Title: Część nr 2: Dostawa odczynników, materiałów zużywalnych i kontroli niezbędnych do wykonania wybranych badań hematologicznych wraz z dzierżawą aparatów w dwóch lokalizacjach
Internal identifier: Część nr 2