2. Procedure
Procedure
Title: 31215858: Veiligheidscultuurimpuls PPO/GPO
Description: Het doel van de RWS VeiligheidscultuurImpuls is om een team bewust te maken van hun ‘veiligheids-volwassenheid’, uitgedrukt op de veiligheidscultuurladder en in staat te stellen om deze te verbeteren door middel van het plan van aanpak. In essentie ligt de nadruk minder op ‘objectief’ vaststellen van het exacte niveau van de veiligheidscultuur (als dat al mogelijk is), maar meer op het op gang brengen van een proces. Via de VCI krijgen de teams handvatten om de veiligheidscultuur te verbeteren. Zie voor verdere informatie de aanbestedingsdocumenten. De raamovereenkomst is voor een periode van 4 jaar (3 jaar met een eventuele verlenging van maximaal 1 jaar). Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte omschrijving.
Internal identifier: 31215858
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
Additional classification (cpv): 71317200 Health and safety services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Eén verlengingsoptie van maximaal één jaar.