See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa leków i akcesoriów do receptury
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku, w ilościach, asortymencie oraz o wymaganiach jakościowych odnoszących się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (dla poszczególnych pakietów).
Internal identifier: DA.ZP.242.42.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 1).
Internal identifier: Pakiet nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 2).
Internal identifier: Pakiet nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 3
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 3).
Internal identifier: Pakiet nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 4
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 4).
Internal identifier: Pakiet nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet nr 5
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 5).
Internal identifier: Pakiet nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet nr 6
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 6).
Internal identifier: Pakiet nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet nr 7
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 7).
Internal identifier: Pakiet nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet nr 8
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 8).
Internal identifier: Pakiet nr 8
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet nr 9
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 9).
Internal identifier: Pakiet nr 9
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet nr 10
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 10).
Internal identifier: Pakiet nr 10
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet nr 11
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 11).
Internal identifier: Pakiet nr 11
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet nr 12
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 12).
Internal identifier: Pakiet nr 12
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet nr 13
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 13).
Internal identifier: Pakiet nr 13
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet nr 14
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 14).
Internal identifier: Pakiet nr 14
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet nr 15
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 15).
Internal identifier: Pakiet nr 15
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet nr 16
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 16).
Internal identifier: Pakiet nr 16
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet nr 17
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 17).
Internal identifier: Pakiet nr 17
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet nr 18
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 18).
Internal identifier: Pakiet nr 18
Lot: LOT-0019
Title: Pakiet nr 19
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 19).
Internal identifier: Pakiet nr 19
Lot: LOT-0020
Title: Pakiet nr 20
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 20).
Internal identifier: Pakiet nr 20
Lot: LOT-0021
Title: Pakiet nr 21
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 21).
Internal identifier: Pakiet nr 21
Lot: LOT-0022
Title: Pakiet nr 22
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 22).
Internal identifier: Pakiet nr 22
Lot: LOT-0023
Title: Pakiet nr 23
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 23).
Internal identifier: Pakiet nr 23
Lot: LOT-0024
Title: Pakiet nr 24
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 24).
Internal identifier: Pakiet nr 24
Lot: LOT-0025
Title: Pakiet nr 25
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 25).
Internal identifier: Pakiet nr 25
Lot: LOT-0026
Title: Pakiet nr 26
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 26).
Internal identifier: Pakiet nr 26
Lot: LOT-0027
Title: Pakiet nr 27
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 27).
Internal identifier: Pakiet nr 27
Lot: LOT-0028
Title: Pakiet nr 28
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 28).
Internal identifier: Pakiet nr 28
Lot: LOT-0029
Title: Pakiet nr 29
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 29).
Internal identifier: Pakiet nr 29
Lot: LOT-0030
Title: Pakiet nr 30
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 30).
Internal identifier: Pakiet nr 30
Lot: LOT-0031
Title: Pakiet nr 31
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 31).
Internal identifier: Pakiet nr 31
Lot: LOT-0032
Title: Pakiet nr 32
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 32).
Internal identifier: Pakiet nr 32
Lot: LOT-0033
Title: Pakiet nr 33
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 33).
Internal identifier: Pakiet nr 33
Lot: LOT-0034
Title: Pakiet nr 34
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 34).
Internal identifier: Pakiet nr 34
Lot: LOT-0035
Title: Pakiet nr 35
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 35).
Internal identifier: Pakiet nr 35
Lot: LOT-0036
Title: Pakiet nr 36
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 36).
Internal identifier: Pakiet nr 36
Lot: LOT-0037
Title: Pakiet nr 37
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 37).
Internal identifier: Pakiet nr 37
Lot: LOT-0038
Title: Pakiet nr 38
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 38).
Internal identifier: Pakiet nr 38
Lot: LOT-0039
Title: Pakiet nr 39
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 39).
Internal identifier: Pakiet nr 39
Lot: LOT-0040
Title: Pakiet nr 40
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 40).
Internal identifier: Pakiet nr 40
Lot: LOT-0041
Title: Pakiet nr 41
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 41).
Internal identifier: Pakiet nr 41
Lot: LOT-0042
Title: Pakiet nr 42
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 42).
Internal identifier: Pakiet nr 42
Lot: LOT-0043
Title: Pakiet nr 43
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 43).
Internal identifier: Pakiet nr 43
Lot: LOT-0044
Title: Pakiet nr 44
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 44).
Internal identifier: Pakiet nr 44
Lot: LOT-0045
Title: Pakiet nr 45
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 45).
Internal identifier: Pakiet nr 45
Lot: LOT-0046
Title: Pakiet nr 46
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 46).
Internal identifier: Pakiet nr 46
Lot: LOT-0047
Title: Pakiet nr 47
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 47).
Internal identifier: Pakiet nr 47
Lot: LOT-0048
Title: Pakiet nr 48
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 48).
Internal identifier: Pakiet nr 48
Lot: LOT-0049
Title: Pakiet nr 49
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 49).
Internal identifier: Pakiet nr 49
Lot: LOT-0050
Title: Pakiet nr 50
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 50).
Internal identifier: Pakiet nr 50
Lot: LOT-0051
Title: Pakiet nr 51
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 51).
Internal identifier: Pakiet nr 51
Lot: LOT-0052
Title: Pakiet nr 52
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 52).
Internal identifier: Pakiet nr 52
Lot: LOT-0053
Title: Pakiet nr 53
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 53).
Internal identifier: Pakiet nr 53
Lot: LOT-0054
Title: Pakiet nr 54
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 54).
Internal identifier: Pakiet nr 54
Lot: LOT-0055
Title: Pakiet nr 55
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 55).
Internal identifier: Pakiet nr 55
Lot: LOT-0056
Title: Pakiet nr 56
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 56).
Internal identifier: Pakiet nr 56
Lot: LOT-0057
Title: Pakiet nr 57
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 57).
Internal identifier: Pakiet nr 57
Lot: LOT-0058
Title: Pakiet nr 58
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 58).
Internal identifier: Pakiet nr 58
Lot: LOT-0059
Title: Pakiet nr 59
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 59).
Internal identifier: Pakiet nr 59
Lot: LOT-0060
Title: Pakiet nr 60
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 60).
Internal identifier: Pakiet nr 60
Lot: LOT-0061
Title: Pakiet nr 61
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 61).
Internal identifier: Pakiet nr 61
Lot: LOT-0062
Title: Pakiet nr 62
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 62).
Internal identifier: Pakiet nr 62
Lot: LOT-0063
Title: Pakiet nr 63
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 63).
Internal identifier: Pakiet nr 63
Lot: LOT-0064
Title: Pakiet nr 64
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 64).
Internal identifier: Pakiet nr 64
Lot: LOT-0065
Title: Pakiet nr 65
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 65).
Internal identifier: Pakiet nr 65
Lot: LOT-0066
Title: Pakiet nr 66
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 66).
Internal identifier: Pakiet nr 66
Lot: LOT-0067
Title: Pakiet nr 67
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 67).
Internal identifier: Pakiet nr 67
Lot: LOT-0068
Title: Pakiet nr 68
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 68).
Internal identifier: Pakiet nr 68
Lot: LOT-0069
Title: Pakiet nr 69
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 69).
Internal identifier: Pakiet nr 69
Lot: LOT-0070
Title: Pakiet nr 70
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 70).
Internal identifier: Pakiet nr 70
Lot: LOT-0071
Title: Pakiet nr 71
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 71).
Internal identifier: Pakiet nr 71
Lot: LOT-0072
Title: Pakiet nr 72
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 72).
Internal identifier: Pakiet nr 72
Lot: LOT-0073
Title: Pakiet nr 73
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 73).
Internal identifier: Pakiet nr 73
Lot: LOT-0074
Title: Pakiet nr 74
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 74).
Internal identifier: Pakiet nr 74
Lot: LOT-0075
Title: Pakiet nr 75
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 75).
Internal identifier: Pakiet nr 75
Lot: LOT-0076
Title: Pakiet nr 76
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 76).
Internal identifier: Pakiet nr 76
Lot: LOT-0077
Title: Pakiet nr 77
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 77).
Internal identifier: Pakiet nr 77
Lot: LOT-0078
Title: Pakiet nr 78
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 78).
Internal identifier: Pakiet nr 78
Lot: LOT-0079
Title: Pakiet nr 79
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 79).
Internal identifier: Pakiet nr 79
Lot: LOT-0080
Title: Pakiet nr 80
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 80).
Internal identifier: Pakiet nr 80
Lot: LOT-0081
Title: Pakiet nr 81
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 81).
Internal identifier: Pakiet nr 81
Lot: LOT-0082
Title: Pakiet nr 82
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 82).
Internal identifier: Pakiet nr 82
Lot: LOT-0083
Title: Pakiet nr 83
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 83).
Internal identifier: Pakiet nr 83
Lot: LOT-0084
Title: Pakiet nr 84
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 84).
Internal identifier: Pakiet nr 84
Lot: LOT-0085
Title: Pakiet nr 85
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 85).
Internal identifier: Pakiet nr 85
Lot: LOT-0086
Title: Pakiet nr 86
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 86).
Internal identifier: Pakiet nr 86
Lot: LOT-0087
Title: Pakiet nr 87
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 87).
Internal identifier: Pakiet nr 87
Lot: LOT-0088
Title: Pakiet nr 88
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 88).
Internal identifier: Pakiet nr 88
Lot: LOT-0089
Title: Pakiet nr 89
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 89).
Internal identifier: Pakiet nr 89
Lot: LOT-0090
Title: Pakiet nr 90
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 90).
Internal identifier: Pakiet nr 90
Lot: LOT-0091
Title: Pakiet nr 91
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 91).
Internal identifier: Pakiet nr 91
Lot: LOT-0092
Title: Pakiet nr 92
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 92).
Internal identifier: Pakiet nr 92
Lot: LOT-0093
Title: Pakiet nr 93
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 93).
Internal identifier: Pakiet nr 93
Lot: LOT-0094
Title: Pakiet nr 94
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 94).
Internal identifier: Pakiet nr 94
Lot: LOT-0095
Title: Pakiet nr 95
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 95).
Internal identifier: Pakiet nr 95
Lot: LOT-0096
Title: Pakiet nr 96
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 96).
Internal identifier: Pakiet nr 96
Lot: LOT-0097
Title: Pakiet nr 97
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 97).
Internal identifier: Pakiet nr 97
Lot: LOT-0098
Title: Pakiet nr 98
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 98).
Internal identifier: Pakiet nr 98
Lot: LOT-0099
Title: Pakiet nr 99
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 99).
Internal identifier: Pakiet nr 99
Lot: LOT-0100
Title: Pakiet nr 100
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 100).
Internal identifier: Pakiet nr 100
Lot: LOT-0101
Title: Pakiet nr 101
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 101).
Internal identifier: Pakiet nr 101
Lot: LOT-0102
Title: Pakiet nr 102
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 102).
Internal identifier: Pakiet nr 102
Lot: LOT-0103
Title: Pakiet nr 103
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 103).
Internal identifier: Pakiet nr 103
Lot: LOT-0104
Title: Pakiet nr 104
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 104).
Internal identifier: Pakiet nr 104
Lot: LOT-0105
Title: Pakiet nr 105
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 105).
Internal identifier: Pakiet nr 105
Lot: LOT-0106
Title: Pakiet nr 106
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 106).
Internal identifier: Pakiet nr 106
Lot: LOT-0107
Title: Pakiet nr 107
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 107).
Internal identifier: Pakiet nr 107
Lot: LOT-0108
Title: Pakiet nr 108
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 108).
Internal identifier: Pakiet nr 108
Lot: LOT-0109
Title: Pakiet nr 109
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 109).
Internal identifier: Pakiet nr 109
Lot: LOT-0110
Title: Pakiet nr 110
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 110).
Internal identifier: Pakiet nr 110
Lot: LOT-0111
Title: Pakiet nr 111
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 111).
Internal identifier: Pakiet nr 111
Lot: LOT-0112
Title: Pakiet nr 112
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 112).
Internal identifier: Pakiet nr 112
Lot: LOT-0113
Title: Pakiet nr 113
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 113).
Internal identifier: Pakiet nr 113
Lot: LOT-0114
Title: Pakiet nr 114
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 114).
Internal identifier: Pakiet nr 114
Lot: LOT-0115
Title: Pakiet nr 115
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 115).
Internal identifier: Pakiet nr 115
Lot: LOT-0116
Title: Pakiet nr 116
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 116).
Internal identifier: Pakiet nr 116
Lot: LOT-0117
Title: Pakiet nr 117
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 117).
Internal identifier: Pakiet nr 117
Lot: LOT-0118
Title: Pakiet nr 118
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 118).
Internal identifier: Pakiet nr 118
Lot: LOT-0119
Title: Pakiet nr 119
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 119).
Internal identifier: Pakiet nr 119
Lot: LOT-0120
Title: Pakiet nr 120
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 120).
Internal identifier: Pakiet nr 120
Lot: LOT-0121
Title: Pakiet nr 121
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 121).
Internal identifier: Pakiet nr 121
Lot: LOT-0122
Title: Pakiet nr 122
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 122).
Internal identifier: Pakiet nr 122
Lot: LOT-0123
Title: Pakiet nr 123
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 123).
Internal identifier: Pakiet nr 123
Lot: LOT-0124
Title: Pakiet nr 124
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 124).
Internal identifier: Pakiet nr 124
Lot: LOT-0125
Title: Pakiet nr 125
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 125).
Internal identifier: Pakiet nr 125
Lot: LOT-0126
Title: Pakiet nr 126
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 126).
Internal identifier: Pakiet nr 126
Lot: LOT-0127
Title: Pakiet nr 127
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 127).
Internal identifier: Pakiet nr 127
Lot: LOT-0128
Title: Pakiet nr 128
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 128).
Internal identifier: Pakiet nr 128
Lot: LOT-0129
Title: Pakiet nr 129
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 129).
Internal identifier: Pakiet nr 129
Lot: LOT-0130
Title: Pakiet nr 130
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 130).
Internal identifier: Pakiet nr 130
Lot: LOT-0131
Title: Pakiet nr 131
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 131).
Internal identifier: Pakiet nr 131
Lot: LOT-0132
Title: Pakiet nr 132
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 132).
Internal identifier: Pakiet nr 132
Lot: LOT-0133
Title: Pakiet nr 133
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 133).
Internal identifier: Pakiet nr 133
Lot: LOT-0134
Title: Pakiet nr 134
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 134).
Internal identifier: Pakiet nr 134
Lot: LOT-0135
Title: Pakiet nr 135
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 135).
Internal identifier: Pakiet nr 135
Lot: LOT-0136
Title: Pakiet nr 136
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 136).
Internal identifier: Pakiet nr 136
Lot: LOT-0137
Title: Pakiet nr 137
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 137).
Internal identifier: Pakiet nr 137
Lot: LOT-0138
Title: Pakiet nr 138
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 138).
Internal identifier: Pakiet nr 138
Lot: LOT-0139
Title: Pakiet nr 139
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 139).
Internal identifier: Pakiet nr 139
Lot: LOT-0140
Title: Pakiet nr 140
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 140).
Internal identifier: Pakiet nr 140
Lot: LOT-0141
Title: Pakiet nr 141
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 141).
Internal identifier: Pakiet nr 141
Lot: LOT-0142
Title: Pakiet nr 142
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 142).
Internal identifier: Pakiet nr 142
Lot: LOT-0143
Title: Pakiet nr 143
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 143).
Internal identifier: Pakiet nr 143
Lot: LOT-0144
Title: Pakiet nr 144
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 144).
Internal identifier: Pakiet nr 144
Lot: LOT-0145
Title: Pakiet nr 145
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 145).
Internal identifier: Pakiet nr 145
Lot: LOT-0146
Title: Pakiet nr 146
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 146).
Internal identifier: Pakiet nr 146
Lot: LOT-0147
Title: Pakiet nr 147
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 147).
Internal identifier: Pakiet nr 147
Lot: LOT-0148
Title: Pakiet nr 148
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 148).
Internal identifier: Pakiet nr 148
Lot: LOT-0149
Title: Pakiet nr 149
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 149).
Internal identifier: Pakiet nr 149
Lot: LOT-0150
Title: Pakiet nr 150
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 150).
Internal identifier: Pakiet nr 150
Lot: LOT-0151
Title: Pakiet nr 151
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 151).
Internal identifier: Pakiet nr 151
Lot: LOT-0152
Title: Pakiet nr 152
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 152).
Internal identifier: Pakiet nr 152
Lot: LOT-0153
Title: Pakiet nr 153
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 153).
Internal identifier: Pakiet nr 153
Lot: LOT-0154
Title: Pakiet nr 154
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 154).
Internal identifier: Pakiet nr 154
Lot: LOT-0155
Title: Pakiet nr 155
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 155).
Internal identifier: Pakiet nr 155
Lot: LOT-0156
Title: Pakiet nr 156
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 156).
Internal identifier: Pakiet nr 156
Lot: LOT-0157
Title: Pakiet nr 157
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 157).
Internal identifier: Pakiet nr 157
Lot: LOT-0158
Title: Pakiet nr 158
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 158).
Internal identifier: Pakiet nr 158
Lot: LOT-0159
Title: Pakiet nr 159
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 159).
Internal identifier: Pakiet nr 159
Lot: LOT-0160
Title: Pakiet nr 160
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 160).
Internal identifier: Pakiet nr 160
Lot: LOT-0161
Title: Pakiet nr 161
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 161).
Internal identifier: Pakiet nr 161
Lot: LOT-0162
Title: Pakiet nr 162
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 162).
Internal identifier: Pakiet nr 162
Lot: LOT-0163
Title: Pakiet nr 163
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 163).
Internal identifier: Pakiet nr 163
Lot: LOT-0164
Title: Pakiet nr 164
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 164).
Internal identifier: Pakiet nr 164
Lot: LOT-0165
Title: Pakiet nr 165
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 165).
Internal identifier: Pakiet nr 165
Lot: LOT-0166
Title: Pakiet nr 166
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 166).
Internal identifier: Pakiet nr 166
Lot: LOT-0167
Title: Pakiet nr 167
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 167).
Internal identifier: Pakiet nr 167
Lot: LOT-0168
Title: Pakiet nr 168
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 168).
Internal identifier: Pakiet nr 168
Lot: LOT-0169
Title: Pakiet nr 169
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 169).
Internal identifier: Pakiet nr 169
Lot: LOT-0170
Title: Pakiet nr 170
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 170).
Internal identifier: Pakiet nr 170
Lot: LOT-0171
Title: Pakiet nr 171
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 171).
Internal identifier: Pakiet nr 171
Lot: LOT-0172
Title: Pakiet nr 172
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 172).
Internal identifier: Pakiet nr 172
Lot: LOT-0173
Title: Pakiet nr 173
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 173).
Internal identifier: Pakiet nr 173
Lot: LOT-0174
Title: Pakiet nr 174
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 174).
Internal identifier: Pakiet nr 174
Lot: LOT-0175
Title: Pakiet nr 175
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 175).
Internal identifier: Pakiet nr 175
Lot: LOT-0176
Title: Pakiet nr 176
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 176).
Internal identifier: Pakiet nr 176
Lot: LOT-0177
Title: Pakiet nr 177
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 177).
Internal identifier: Pakiet nr 177
Lot: LOT-0178
Title: Pakiet nr 178
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 178).
Internal identifier: Pakiet nr 178
Lot: LOT-0179
Title: Pakiet nr 179
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 179).
Internal identifier: Pakiet nr 179
Lot: LOT-0180
Title: Pakiet nr 180
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 180).
Internal identifier: Pakiet nr 180
Lot: LOT-0181
Title: Pakiet nr 181
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 181).
Internal identifier: Pakiet nr 181
Lot: LOT-0182
Title: Pakiet nr 182
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 182).
Internal identifier: Pakiet nr 182
Lot: LOT-0183
Title: Pakiet nr 183
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 183).
Internal identifier: Pakiet nr 183
Lot: LOT-0184
Title: Pakiet nr 184
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 184).
Internal identifier: Pakiet nr 184
Lot: LOT-0185
Title: Pakiet nr 185
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 185).
Internal identifier: Pakiet nr 185
Lot: LOT-0186
Title: Pakiet nr 186
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 186).
Internal identifier: Pakiet nr 186
Lot: LOT-0187
Title: Pakiet nr 187
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 187).
Internal identifier: Pakiet nr 187
Lot: LOT-0188
Title: Pakiet nr 188
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 188).
Internal identifier: Pakiet nr 188
Lot: LOT-0189
Title: Pakiet nr 189
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 189).
Internal identifier: Pakiet nr 189
Lot: LOT-0190
Title: Pakiet nr 190
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 190).
Internal identifier: Pakiet nr 190
Lot: LOT-0191
Title: Pakiet nr 191
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 191).
Internal identifier: Pakiet nr 191
Lot: LOT-0192
Title: Pakiet nr 192
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 192).
Internal identifier: Pakiet nr 192
Lot: LOT-0193
Title: Pakiet nr 193
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 193).
Internal identifier: Pakiet nr 193
Lot: LOT-0194
Title: Pakiet nr 194
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 194).
Internal identifier: Pakiet nr 194
Lot: LOT-0195
Title: Pakiet nr 195
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 195).
Internal identifier: Pakiet nr 195
Lot: LOT-0196
Title: Pakiet nr 196
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 196).
Internal identifier: Pakiet nr 196
Lot: LOT-0197
Title: Pakiet nr 197
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 197).
Internal identifier: Pakiet nr 197
Lot: LOT-0198
Title: Pakiet nr 198
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 198).
Internal identifier: Pakiet nr 198
Lot: LOT-0199
Title: Pakiet nr 199
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 199).
Internal identifier: Pakiet nr 199
Lot: LOT-0200
Title: Pakiet nr 200
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 200).
Internal identifier: Pakiet nr 200
Lot: LOT-0201
Title: Pakiet nr 201
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 201).
Internal identifier: Pakiet nr 201
Lot: LOT-0202
Title: Pakiet nr 202
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 202).
Internal identifier: Pakiet nr 202
Lot: LOT-0203
Title: Pakiet nr 203
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 203).
Internal identifier: Pakiet nr 203
Lot: LOT-0204
Title: Pakiet nr 204
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 204).
Internal identifier: Pakiet nr 204
Lot: LOT-0205
Title: Pakiet nr 205
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 205).
Internal identifier: Pakiet nr 205
Lot: LOT-0206
Title: Pakiet nr 206
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 206).
Internal identifier: Pakiet nr 206
Lot: LOT-0207
Title: Pakiet nr 207
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 207).
Internal identifier: Pakiet nr 207
Lot: LOT-0208
Title: Pakiet nr 208
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 208).
Internal identifier: Pakiet nr 208
Lot: LOT-0209
Title: Pakiet nr 209
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 209).
Internal identifier: Pakiet nr 209
Lot: LOT-0210
Title: Pakiet nr 210
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 210).
Internal identifier: Pakiet nr 210
Lot: LOT-0211
Title: Pakiet nr 211
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 211).
Internal identifier: Pakiet nr 211
Lot: LOT-0212
Title: Pakiet nr 212
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 212).
Internal identifier: Pakiet nr 212
Lot: LOT-0213
Title: Pakiet nr 213
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 213).
Internal identifier: Pakiet nr 213
Lot: LOT-0214
Title: Pakiet nr 214
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 214).
Internal identifier: Pakiet nr 214
Lot: LOT-0215
Title: Pakiet nr 215
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 215).
Internal identifier: Pakiet nr 215
Lot: LOT-0216
Title: Pakiet nr 216
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 216).
Internal identifier: Pakiet nr 216
Lot: LOT-0217
Title: Pakiet nr 217
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 217).
Internal identifier: Pakiet nr 217
Lot: LOT-0218
Title: Pakiet nr 218
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 218).
Internal identifier: Pakiet nr 218
Lot: LOT-0219
Title: Pakiet nr 219
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 219).
Internal identifier: Pakiet nr 219
Lot: LOT-0220
Title: Pakiet nr 220
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 220).
Internal identifier: Pakiet nr 220
Lot: LOT-0221
Title: Pakiet nr 221
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 221).
Internal identifier: Pakiet nr 221
Lot: LOT-0222
Title: Pakiet nr 222
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 222).
Internal identifier: Pakiet nr 222
Lot: LOT-0223
Title: Pakiet nr 223
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 223).
Internal identifier: Pakiet nr 223
Lot: LOT-0224
Title: Pakiet nr 224
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 224).
Internal identifier: Pakiet nr 224
Lot: LOT-0225
Title: Pakiet nr 225
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 225).
Internal identifier: Pakiet nr 225
Lot: LOT-0226
Title: Pakiet nr 226
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 226).
Internal identifier: Pakiet nr 226
Lot: LOT-0227
Title: Pakiet nr 227
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 227).
Internal identifier: Pakiet nr 227
Lot: LOT-0228
Title: Pakiet nr 228
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 228).
Internal identifier: Pakiet nr 228
Lot: LOT-0229
Title: Pakiet nr 229
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 229).
Internal identifier: Pakiet nr 229
Lot: LOT-0230
Title: Pakiet nr 230
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 230).
Internal identifier: Pakiet nr 230
Lot: LOT-0231
Title: Pakiet nr 231
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i akcesoriów do receptury. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 231).
Internal identifier: Pakiet nr 231