2. Procedure
Procedure
Title: Údržba budov, udržiavacie stavebné práce a služby
Description: Predmetom verejného obstarávania je uzatvorenie rámcových dohôd na dobu 48 mesiacov pre vykonanie údržby budov . Ide o príležitostné udržiavacie stavebné práce, opravy, údržbu budov a stavebné úpravy v malom rozsahu, podľa konkrétnych potrieb verejného obstarávateľa, ako aj ďalšie súvisiace služby pre objekty a zariadenia v pôsobnosti Ministerstva vnútra v rámci Bratislavského, Západoslovenského, Stredoslovenského a Východoslovenského regiónu.
Internal identifier: SVO-RVO1-2026/000684
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Works, Supplies
Main classification (cpv): 79993000 Building and facilities management services
Additional classification (cpv): 44111400 Paints and wallcoverings, 45442110 Painting work of buildings, 45442190 Paint-stripping work, 45442100 Painting work, 45262500 Masonry and bricklaying work, 45300000 Building installation work, 45310000 Electrical installation work, 45410000 Plastering work, 45262100 Scaffolding work, 90911200 Building-cleaning services, 45431000 Tiling work, 45261900 Roof repair and maintenance work, 98395000 Locksmith services, 45421000 Joinery work, 45441000 Glazing work, 45111300 Dismantling works, 45255400 Fabrication work, 45330000 Plumbing and sanitary works, 45112000 Excavating and earthmoving work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: časť 1 Údržba budov, udržiavacie stavebné práce a služby - Bratislavský región
Description: Predmetom verejného obstarávania je uzatvorenie rámcovej dohody na dobu 48 mesiacov pre vykonanie údržby budov . Ide o príležitostné udržiavacie stavebné práce, opravy, údržbu budov a stavebné úpravy v malom rozsahu, podľa konkrétnych potrieb verejného obstarávateľa, ako aj ďalšie súvisiace služby pre objekty a zariadenia v pôsobnosti Ministerstva vnútra v rámci Bratislavského regiónu.
Internal identifier: SVO-RVO1-2026/000684 časť 1
Additional nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Supplies
Lot: LOT-0002
Title: časť 2 Údržba budov, udržiavacie stavebné práce a služby - Západoslovenský región
Description: Predmetom verejného obstarávania je uzatvorenie rámcovej dohody na dobu 48 mesiacov pre vykonanie údržby budov . Ide o príležitostné udržiavacie stavebné práce, opravy, údržbu budov a stavebné úpravy v malom rozsahu, podľa konkrétnych potrieb verejného obstarávateľa, ako aj ďalšie súvisiace služby pre objekty a zariadenia v pôsobnosti Ministerstva vnútra v rámci Západoslovenského regiónu.
Internal identifier: SVO-RVO1-2026/000684 časť 2
Lot: LOT-0003
Title: časť 3 Údržba budov, udržiavacie stavebné práce a služby - Stredoslovenský región
Description: Predmetom verejného obstarávania je uzatvorenie rámcovej dohody na dobu 48 mesiacov pre vykonanie údržby budov . Ide o príležitostné udržiavacie stavebné práce, opravy, údržbu budov a stavebné úpravy v malom rozsahu, podľa konkrétnych potrieb verejného obstarávateľa, ako aj ďalšie súvisiace služby pre objekty a zariadenia v pôsobnosti Ministerstva vnútra v rámci Stredoslovenského regiónu.
Internal identifier: SVO-RVO1-2026/000684 časť 3
Lot: LOT-0004
Title: časť 4 Údržba budov, udržiavacie stavebné práce a služby - Východoslovenský región
Description: Predmetom verejného obstarávania je uzatvorenie rámcovej dohody na dobu 48 mesiacov pre vykonanie údržby budov . Ide o príležitostné udržiavacie stavebné práce, opravy, údržbu budov a stavebné úpravy v malom rozsahu, podľa konkrétnych potrieb verejného obstarávateľa, ako aj ďalšie súvisiace služby pre objekty a zariadenia v pôsobnosti Ministerstva vnútra v rámci Východoslovenského regiónu.
Internal identifier: SVO-RVO1-2026/000684 časť 4