2. Procedure
Procedure
Title: 146/PN/2024 - Dostawa sprzętu medycznego dla UCK
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego o parametrach technicznych określonych w Załącznikach nr 4a, 4b, 4c, 4d, 4e, 4f, 4g i 4h do SWZ, zwanym dalej „sprzętem”, wraz z instalacją oraz przeszkoleniem pracowników Zamawiającego.
Internal identifier: 146/PN/2024
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33112200 Ultrasonic unit
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Ultrasonograf (Pooperacyjny CMN) - 1 szt
Description: Szczegółowy opis znajduje się w Załączniku nr 4f do SWZ
Internal identifier: Część 6
Options:
Description of the options: Zgodnie z załącznikiem nr 4f do SWZ