515409-2026 - Competition
Hungary – Supply services of personnel including temporary staff – Diák munkaerő biztosítása Magyar Közút (408)
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleDiák munkaerő biztosítása Magyar Közút (408)
DescriptionSzövetkezeti (diák) munkaerő biztosítása a Magyar Közút Nonprofit Zrt. Útdíj Üzletága részére
Internal identifierEKR001320132026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
LotLOT-0001
DescriptionA nyertes ajánlattevő feladata a Magyar Közút Nonprofit Zrt., mint Megbízó Útdíj Üzletága (szervezeti egység) részére, annak átmeneti, illetve hirtelen felmerülő emberi erőforrás igényeinek költséghatékony, rugalmas kielégítése érdekében iskolaszövetkezeti tagok biztosítása a szövetkezetekről szóló 2006. évi X. tv. (továbbiakban: Sztv.) 10/B. § szerinti külső szolgáltatás keretében a műszaki leírásban részletezett elvárásoknak megfelelően. A szerződés időtartama alatt Megbízó által igényelt szövetkezeti tagok létszáma tervezetten 50 fő, mely létszám tartalmazza azon szövetkezeti tagokat is, akik a közbeszerzés időpontjában Megbízó számára iskolaszövetkezeten keresztüli szolgáltatásnyújtás keretében személyes közreműködést teljesítenek (továbbiakban feladatteljesítés), és akiknek a feladatteljesítésére a Megbízó a Megbízott általi szolgáltatásnyújtás keretében továbbra is igényt tart. A létszámban pozitív, illetve negatív irányban lehet eltérés 15 %-os mértékben. Megbízott által biztosított és Megbízó által a feladatteljesítésbe bevonni kívánt szövetkezeti tagok tervezett aránya: Megbízott által biztosított szövetkezeti tagok: 85 % Megbízó által a feladatteljesítésbe bevonni kívánt szövetkezeti tagok: 15% Az igényelt diákmunkaerő által elvégzendő feladatkörök/feladatcsoportok és kapcsolódó feladatok: • Adminisztratív feladatok • Ügykezelési feladatok • Szakmai feladatok Megbízott által ellátandó tervezett feladatteljesítési óraszám összesen 32 000 óra. A tervezett óraszám feladatcsoportok szerinti megoszlása a következő: • Adminisztratív feladatkör tervezetten: 25 600 óra • Ügykezelési feladatkör tervezetten: 4900 óra • Szakmai feladatkör tervezetten: 1500 óra. Elvárások: Az igényelt szövetkezeti tag munkaerővel kapcsolatos min. elvárásokat és a munkarendet a műszaki leírás tartalmazza. A közvetítendő diákot megillető díjazások összege (bruttó Ft/óra): • Adminisztratív feladatok: 2.145 Ft/óra; • Ügykezelési feladatok: 2.260 Ft/óra; • Szakmai feladatok: 2.489 Ft/óra. A részletes műszaki leírást és feltételeket a KD tartalmazza. A nettó keretösszeg: 89 261 252 HUF. AK a keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget.
Internal identifierEKR001320132026/1