515594-2026 - Competition
Czechia – Software support services – Podpora a rozvoj IS PPS
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitlePodpora a rozvoj IS PPS
DescriptionPředmětem plnění veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody, z níž budou čerpány služby ve vztahu k informačnímu systému PPS.
Internal identifier01ST-001412
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 72261000 Software support services
5. Lot
LotLOT-0001
DescriptionPodpora a rozvoj IS PPS - Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody, z níž budou čerpány služby ve vztahu k informačnímu systému PPS.