515616-2026 - Competition
Cyprus – Chemical products – Διαγωνισμός με αρ. 32/2026 για την προμήθεια απολυμαντικών προϊόντων κατάλληλων για χρήση, στο πλαίσιο της εφαρμογής μέτρων βιοασφάλειας, πρόληψης και καταπολέμησης του αφθώδους πυρετού
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleΔιαγωνισμός με αρ. 32/2026 για την προμήθεια απολυμαντικών προϊόντων κατάλληλων για χρήση, στο πλαίσιο της εφαρμογής μέτρων βιοασφάλειας, πρόληψης και καταπολέμησης του αφθώδους πυρετού
DescriptionΔιαγωνισμός με αρ. 32/2026 για την προμήθεια απολυμαντικών προϊόντων κατάλληλων για χρήση, στο πλαίσιο της εφαρμογής μέτρων βιοασφάλειας, πρόληψης και καταπολέμησης του αφθώδους πυρετού για την απολύμανση εγκαταστάσεων, οχημάτων, εξοπλισμού, υποδημάτων σε σημεία εισόδου και εξόδου, καθώς και λοιπών επιφανειών που ενδέχεται να επιμολυνθούν ή να αποτελέσουν εστία διασποράς του νοσήματος.
Internal identifier32/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 24000000 Chemical products
Additional classification (cpv): 24455000 Disinfectants
5. Lot
LotLOT-0001