See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Management - en medewerkerscoaches
Description: Gemeente Apeldoorn is middels deze Europese openbare aanbestedingsprocedure op zoek naar ervaren coaches voor het meerjarig faciliteren van medewerkers, managers en groepen in hun professionele ontwikkeling. Door middel van raamovereenkomsten wenst de gemeente Apeldoorn per perceel maximaal zes (6) partijen te contracteren voor een periode van maximaal vier (4) jaar. De af te sluiten raamovereenkomsten kennen géén afnamegarantie of taakstelling. Wij onderscheiden hierin twee percelen. Perceel 1: Individuele coaching en intervisiebegeleiding van medewerkers. Perceel 2: Individuele coaching en intervisiebegeleiding van managers, vakgroepleiders, strategische professionals en coaching van groepen, bijvoorbeeld vakgroepen, teams, afdelingen. Inschrijven De aanbestedingsprocedure bestaat uit een algemeen deel (hoofdtender) en twee percelen. Het algemeen deel van de aanbestedingsprocedure is op beide percelen van toepassing. Dit betkent voor inschrijvers dat zij naast het invullen en indienen van een perceel ook de hoofdtender dienen in te vullen en in te dienen. Inschrijvers kunnen zich op beide percelen inschrijven en kunnen ook voor beide percelen voor gunning in aanmerking komen. Het doel van deze aanbesteding is, per perceel, afsluiten van meerjarige raamovereenkomsten met maximaal zes opdrachtnemers voor het leveren van onderstaande dienstverlening: Individuele coaching De gemeente Apeldoorn stimuleert en faciliteert, waar mogelijk, het werkplezier van haar medewerkers en managers. Hiervoor heeft zij, naast een beperkt aantal interne coaches, een diversiteit aan externe coaches nodig die ook in staat zijn om supervisie te begeleiden. Individuele coaches kunnen worden ingezet om collega’s te helpen bij hun persoonlijke en professionele groei. Bijvoorbeeld door te spiegelen en reflecteren, samen te werken aan vaardigheden, competenties en zelfvertrouwen en het stimuleren van zelforganisatie. Met als resultaat dat deze collega’s beter presteren, makkelijker kunnen groeien in hun functie en uitdagende vraagstukken steeds beter zélf kunnen oplossen. Intervisiebegeleiding Leren in en van de werksituatie wordt steeds belangrijker binnen de gemeente Apeldoorn. Om dit te faciliteren, wil de gemeente Apeldoorn, naast een beperkt aantal interne intervisiebegeleiders , ook externe intervisiebegeleiders inzetten. Zij kunnen een gestructureerd, zelfsturend groepsleerproces begeleiden dat is gericht op het vergroten van de professionele effectiviteit van iedere deelnemer. Kenmerkend van dit proces is de collegiale onderlinge coaching aan de hand van een concrete werksituatie. Coaching van groepen, bijvoorbeeld vakgroepen, teams en/of afdelingen De gemeente Apeldoorn stimuleert samenwerking over (team- en afdelings-) grenzen heen. Waar nodig, wil de gemeente, naast een beperkt aantal interne coaches, externe coaches inzetten die helpen bij het verbeteren van de onderlinge relaties, de samenwerking en prestaties van een groep. Met als resultaat dat de effectiviteit van de groep toeneemt en de individuele groepsleden in hun persoonlijke ontwikkeling worden gestimuleerd en ondersteund. Raming De raming van de omvang van de raamovereenkomst inclusief de verlengopties bedraagt: € 500.000,- excl. BTW voor perceel 1 en € 400.000,- excl. BTW voor perceel 2. De maximale waarde van de omvang van de totale overeenkomst ligt 50% hoger dan de raming en daarmee op: € 750.000,- excl. BTW voor perceel 1 en € 600.000,- excl. BTW voor perceel 2. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend. Gunning Gunning van beide percelen vindt plaats op basis van beste prijs- kwaliteit verhouding (BPKV), waarbij de prijs voor 30% en de kwaliteit voor 70% meetelt. Looptijd De initiële looptijd van elke raamovereenkomst beslaat drie jaar ingaande op 15 juli 2024 tot en met 15 juli 2027 met een verlengoptie van eenmaal één jaar tot en met 15 juli 2028. Geschiktheidseisen Inschrijver dient aan te tonen: - Ingeschreven te staan in het handelsregister; - Referentie(s) te kunnen overleggen van de gevraagde kerncompetentie; - Te beschikken over een Gedragsverklaring aanbesteden; - Adequaat verzekerd te zijn.
Internal identifier: T70025 - 4948534
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85312310 Guidance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Individuele coaching en intervisiebegeleiding van medewerkers
Description: De coach kan worden ingezet voor: Individuele coaching De gemeente Apeldoorn stimuleert en faciliteert, waar mogelijk, het werkplezier van haar medewerkers en managers. Hiervoor heeft zij een diversiteit aan coaches nodig die ook in staat zijn om supervisie te begeleiden. Individuele coaches kunnen worden ingezet om collega’s te helpen bij hun persoonlijke en professionele groei. Bijvoorbeeld door te spiegelen en reflecteren, samen te werken aan vaardigheden, competenties en zelfvertrouwen en het stimuleren van zelforganisatie. Met als resultaat dat deze collega’s beter presteren, makkelijker kunnen groeien in hun functie en uitdagende vraagstukken steeds beter zélf kunnen oplossen. Intervisiebegeleiding Leren in en van de werksituatie wordt steeds belangrijker binnen de gemeente Apeldoorn. Om dit te faciliteren, wil de gemeente Apeldoorn intervisiebegeleiders inzetten. Zij kunnen een gestructureerd, zelfsturend groepsleerproces begeleiden dat is gericht op het vergroten van de professionele effectiviteit van iedere deelnemer. Kenmerkend van dit proces is de collegiale onderlinge coaching aan de hand van een concrete werksituatie.
Internal identifier: T70025- 4948534
Options:
Description of the options: Individuele coaching en intervisiebegeleiding van medewerkers.
Lot: LOT-0002
Title: Individuele coaching en intervisiebegeleiding van managers en coaching van groepen, bijvoorbeeld vakgroepen, teams, afdelingen
Description: De coach kan worden ingezet voor: Individuele coaching De gemeente Apeldoorn stimuleert en faciliteert, waar mogelijk, het werkplezier van haar medewerkers en managers. Hiervoor heeft zij een diversiteit aan coaches nodig die ook in staat zijn om supervisie te begeleiden. Individuele coaches kunnen worden ingezet om collega’s te helpen bij hun persoonlijke en professionele groei. Bijvoorbeeld door te spiegelen en reflecteren, samen te werken aan vaardigheden, competenties en zelfvertrouwen en het stimuleren van zelforganisatie. Met als resultaat dat deze collega’s beter presteren, makkelijker kunnen groeien in hun functie en uitdagende vraagstukken steeds beter zélf kunnen oplossen. Intervisiebegeleiding Leren in en van de werksituatie wordt steeds belangrijker binnen de gemeente Apeldoorn. Om dit te faciliteren, wil de gemeente Apeldoorn intervisiebegeleiders inzetten. Zij kunnen een gestructureerd, zelfsturend groepsleerproces begeleiden dat is gericht op het vergroten van de professionele effectiviteit van iedere deelnemer. Kenmerkend van dit proces is de collegiale onderlinge coaching aan de hand van een concrete werksituatie. Coaching van groepen, bijvoorbeeld vakgroepen, teams en/of afdelingen De gemeente Apeldoorn stimuleert samenwerking over (team- en afdelings-) grenzen heen. Waar nodig, wil de gemeente coaches inzetten die helpen bij het verbeteren van de onderlinge relaties, de samenwerking en prestaties van een groep. Met als resultaat dat de effectiviteit van de groep toeneemt en de individuele groepsleden in hun persoonlijke ontwikkeling worden gestimuleerd en ondersteund.
Interne identificatiecode: T70025 - 4948534
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85312310 Diensten voor begeleiding
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: T70025- 4948534
Opties:
Perceel: LOT-0002