516166-2021 - ResultRomania-Iași: Antineoplastic and immunomodulating agents
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
ACORD CADRU FURNIZARE MEDICAMENTE si MATERIALE SANITARE pentru Institutul Regional de Oncologie Iasi
Reference number: 29067408_2021_PAAPD1301082
II.1.2.
Main CPV code
33652000 Antineoplastic and immunomodulating agents
II.1.4.
Short description
ACHZITIE DE MEDICAMENTE si MATERIALE SANITARE, UTILIZATE pentru TRATAMENTUL PACIENTILOR INTERNATI IN CADRUL INSTITUTULUI REGIONAL
DE ONCOLOGIE IASI.
Cantitatile minime si maxime - conform documentului anexa la CAIETUL DE SARCINI ""Cantitati si valori estimate - anexa caiet sarcini".
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 10-a zi
inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 15
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2.
Description
II.2.1.
DARATUMUMABUM CONC.PT.SOL.PERF. 20MG/ML - 100MG
Lot No: 20
II.2.2.
Additional CPV code(s)
II.2.4.
Description of the procurement
Cantitati minime si maxime - conform caietului de sarcini
SILTUXIMAB PULB.PT.CONC.PT.SOL.PERF. 100 mg
Lot No: 31
Acidum Gadoxeticum181.43mg/ml-0.25 mmol/ml x 10ml
Lot No: 34
33696800 X-ray contrast media
Iomeprolum 400 MG/ML x 100ml
Lot No: 38
ASPARAGINAZUM 10000UI
Lot No: 10
IMATINIBUM 100 MG
Lot No: 8
Gadobutrolum 1mmol/ml x 15ml
Lot No: 35
ONDASE TRONUM 2MG/ML - 4MG
Lot No: 23
33612000 Medicinal products for functional gastrointestinal disorders
Iomeprolum 400 MG/ML x 200ml
Lot No: 39
NIVOLUMABUM CONC.PT.SOL.PERF. 10 MG/ML - 100MG
Lot No: 22
BRENTUXIMAB VEDOTIN PULB. PT. CONC. PT. SOL.PERF. 50 mg
Lot No: 19
Iohexolum 350 MG I/ML x 100ml
Lot No: 36
BEVACIZUMABUM CONC.SOL.PERF 25MG/ML, FL, 4 ML - 100 MG
Lot No: 2
DURVALUMABUM 50 mg/ml X 2,4 ML - 120 MG
Lot No: 6
Iopromidum 370 x 100ml
Lot No: 41
DOXORUBICINUM 2 MG/ML - 20MG, CONC.PT.SOL.PERF.
Lot No: 14
PALONOSETRONUM 250mcg SOL. INJ. IN SERINGA PREUMPLUTA
Lot No: 24
33661700 Other nervous system medicinal products
PERTUZUMABUM 420 MG CONC. PT. SOL. PERF.
Lot No: 25
DARATUMUMABUM CONC.PT.SOL.PERF. 20 MG/ML - 400MG
Lot No: 21
POLATUZUMAB VEDOTIN PULB. PT. CONC. PT.SOL. PERF. 20MG/ML, 30 MG
Lot No: 26
Acidum Gadobenicum 0.5M/20ml
Lot No: 33
Iopamidolum 370 x 200ml
Lot No: 40
SILTUXIMAB PULB.PT.CONC.PT.SOL.PERF. 400 mg
Lot No: 30
INOTUZUMAB OZOGAMICIN 1mg PULB.PT.CONC.PT.SOL.PERF.
Lot No: 9
MELPHALANUM 50MG SOL. INJ./PERF
Lot No: 15
BORTEZOMIBUM 3.5mg PULB.PT.SOL.INJ.
Lot No: 18
BEVACIZUMABUM inovator CONC. SOL. PERF 25MG/ML, 16 ML - 400MG
Lot No: 28
RITUXIMABUM CONC SOL PERF 10MG/ML, FL 50 ML - 500 MG
Lot No: 4
IRINOTECANUM LIPOZOMAL 4.3 MG/ML
Lot No: 12
POLATUZUMAB VEDOTIN PULB. PT. CONC. PT.SOL. PERF. 20MG/ML, 140 mg
Lot No: 27
DURVALUMABUM 50 mg/ml X 10 ML (500MG)
Lot No: 7
MAGNESII SULFAS 250mg/ml
Lot No: 17
TRASTUZUMABUM PULB PT CONC PT SOL PERF 150MG
Lot No: 5
MANUSI DE EXAMINARE LATEX NEPUDRATE Marimi S, M , L
Lot No: 42
33141420 Surgical gloves
Manusi de examinare necesare protectiei personalului medical. Cantitati minime si maxime - conform caietului de sarcini
BEVACIZUMABUM CONC.SOL.PERF 25MG/ML, FL, 16 ML - 400 MG
Lot No: 1
BEVACIZUMABUM inovator CONC. SOL. PERF 25MG/ML,4 ML - 100MG
Lot No: 29
Acidum Gadobenicum 0.5M/15ml
Lot No: 32
RITUXIMABUM CONC SOL PERF 10MG/ML, FL 10 ML - 100 MG
Lot No: 3
MANUSI DE EXAMINARE NITRIL NEPUDRATE Marimile S, M, L
Lot No: 43
Iomeprolum 350 MG/ML x 100ml
Lot No: 37
THIOTEPUM 100 MG
Lot No: 11
DOXORUBICINUM 2MG/ML - 10MG, CONC.PT.SOL PERF.
Lot No: 13
SULFAT DE MAGNEZIU S.A.L.F. 2 g/10 ml
Lot No: 16