2. Procedure
Procedure
Title: Zajištění služeb provozu a rozvoje softwarové aplikace energetického portálu v prostředí Hlavního města Prahy
Description: Předmětem Veřejné zakázky jsou služby provozu energetického portálu, jako podpůrného nástroje pro realizaci energetického managementu, dlouhodobé sledování a vyhodnocování energetických a ekonomických dat elektrické energie, zemního plynu, tepla a vody a pro futuro i vozového parku ve vlastnictví HMP. Aplikace bude zajištěna formou služby (SaaS), přičemž dojde k prvotní implementaci před zahájením provozu a následnému rozvoji služeb na objednávku dle požadavků Objednatele v období provozu aplikace. Samotná data budou ve vlastnictví HMP a dodavatel bude mít smluvní povinnost předat kompletní export dat Zadavateli a zajistit součinnost při ukončení SaaS služby.
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71314000 Energy and related services
Additional classification (cpv): 72310000 Data-processing services, 72316000 Data analysis services, 72222300 Information technology services
5. Lot
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Energetický portál