2. Procedure
Procedure
Title: Marktconsultatie sportschool parkeergarage Goffert
Description: Voor een toekomstige sport-parkeergarage in de buurt van station Goffert is gemeente Nijmegen voornemens een uitvraag in de markt te zetten voor de verhuur van de begane grond voor het sporten, inclusief gebruik van het dak.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 92610000 Sports facilities operation services