520183-2026 - Competition
Czechia – Electrical wiring and fitting work – Dynamický nákupní systém na projektování a/nebo zhotovení střešních fotovoltaických elektráren
Contract or concession notice – standard regime
Works - Services - Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dynamický nákupní systém na projektování a/nebo zhotovení střešních fotovoltaických elektráren
Description: Kategorie I: Zhotovení fotovoltaických elektráren Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v této kategorii DNS bude realizace střešních fotovoltaických elektráren, a to na základě projektové dokumentace zpracované a poskytnuté zadavatelem v rámci řízení k zadání veřejné zakázky. Kategorie II: Projektování a zhotovení fotovoltaických elektráren Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v této kategorii DNS bude komplexní zajištění projektové přípravy a následné realizace střešních fotovoltaických elektráren. Bližší specifikace předmětu plnění v obou kategoriích je obsažena v dokumentaci zadávacího řízení na profilu zadavatele.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Services, Supplies
Main classification (cpv): 45311000 Electrical wiring and fitting work
Additional classification (cpv): 51110000 Installation services of electrical equipment, 45260000 Roof works and other special trade construction works, 09332000 Solar installation, 09331200 Solar photovoltaic modules, 71250000 Architectural, engineering and surveying services, 71242000 Project and design preparation, estimation of costs, 71246000 Determining and listing of quantities in construction, 71321000 Engineering design services for mechanical and electrical installations for buildings
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zhotovení fotovoltaických elektráren
Description: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v této kategorii DNS bude realizace střešních fotovoltaických elektráren, a to na základě projektové dokumentace zpracované a poskytnuté zadavatelem v rámci řízení k zadání veřejné zakázky. Bližší specifikace předmětu plnění je obsažena v dokumentaci zadávacího řízení na profilu zadavatele.
Internal identifier: Kategorie I.
Additional nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Additional classification (cpv): 45260000 Roof works and other special trade construction works, 51110000 Installation services of electrical equipment, 09332000 Solar installation, 09331200 Solar photovoltaic modules
Lot: LOT-0002
Title: Projektování a zhotovení fotovoltaických elektráren
Description: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v této kategorii DNS bude komplexní zajištění projektové přípravy a následné realizace střešních fotovoltaických elektráren. Bližší specifikace předmětu plnění je obsažena v dokumentaci zadávacího řízení na profilu zadavatele.
Internal identifier: Kategorie II
Additional classification (cpv): 45260000 Roof works and other special trade construction works, 51110000 Installation services of electrical equipment, 09332000 Solar installation, 09331200 Solar photovoltaic modules, 71250000 Architectural, engineering and surveying services, 71242000 Project and design preparation, estimation of costs, 71246000 Determining and listing of quantities in construction, 71321000 Engineering design services for mechanical and electrical installations for buildings