2. Procedure
Procedure
Title: "Доставка и гаранционна поддръжка на ръчни термовизионни камери" по 3 (три) обособени позиции
Description: Предметът на настоящата обществена поръчка включва доставка и гаранционна поддръжка на ръчни термовизионни камери по 3 (три) обособени позиции, както следва: - Обособена позиция № 1: "Доставка и гаранционна поддръжка на ръчни термовизионни камери с близък обхват"; - Обособена позиция № 2: "Доставка и гаранционна поддръжка на ръчни термовизионни камери със среден обхват"; - Обособена позиция № 3: "Доставка и гаранционна поддръжка на ръчни термовизионни камери с далечен обхват". Място за доставка: гр. София, бул. "Княгиня Мария Луиза" № 46, административната сграда на Главна дирекция Гранична полиция" - МВР. Срок за доставка: не по-дълъг от 180 (сто и осемдесет) календарни дни, считано от датата на регистриране на договора в деловодната система на възложителя. Изискванията относно съдържанието на дейностите в обхвата на общественат поръчка са посочени подробно в техническите спецификации (Приложения №№ 1-3) за всяка обособена позиция поотделно.
Internal identifier: 394758
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35125000 Surveillance system
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: "Доставка и гаранционна поддръжка на ръчни термовизионни камери със среден обхват"
Description: Доставка и гаранционна поддръжка на 35 броя неохлаждаеми ръчни термовизионни камери съгласно изискванията на Техническата спецификация (Приложение № 1.2).
Internal identifier: 394797
Options:
Description of the options: Възложителят заявява допълнителни количества.