520410-2026 - Result
Czechia – Security cameras – Perimetrická ochrana areálu Pražského hradu a areálu Lumbeho vily
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Perimetrická ochrana areálu Pražského hradu a areálu Lumbeho vily
Description: Předmětem plnění je závazek dodavatele provést pro zadavatele dílo spočívající v dodávce, instalaci a zprovoznění prvků a zařízení detekčního perimetrického systému (DPS), kamerového perimetrického systému (KPS) a síťových prvků a zařízení potřebných pro jejich napojení na stávající infrastrukturu a řídící kamerový a detekční systém zadavatele včetně záložních napájecích zdrojů, a dále montážních stavebních prvků a příslušných stavebních prací. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v Zadávací dokumentaci.
Internal identifier: SPH 2658/2025, P25V00039767
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35125300 Security cameras
Additional classification (cpv): 45233292 Installation of safety equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zadavatel uvedl v Zadávací dokumentaci vyhrazenou změnu pro prodloužení doby realizace plnění. Zadavatel tak odkazuje na znění Zadávací dokumentace.