520680-2026 - Competition
Poland – Software package and information systems – DOSTAWA PROGRAMÓW DO ANALIZY I SYSTEMU INFORMACJI DLA ŻW
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: DOSTAWA PROGRAMÓW DO ANALIZY I SYSTEMU INFORMACJI DLA ŻW
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa programów do analizy i systemu informacji dla ŻW.
Internal identifier: RZP/12/OZŻW/2026
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1: System informacji operacyjnej
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu informacji operacyjnej.
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2: Program do analizy video
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa programu do analizy video.
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie 3: Program/platforma do analizy transakcji kryptowalutowych.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa programu/platformy do analizy transakcji kryptowalutowych.
Internal identifier: Część 3