2. Procedure
Procedure
Title: Weerbaarheid van het toenemende decentrale energiesysteem
Description: Opdrachtgever wenst een Opdrachtnemer te contracteren die onderzoek uitvoert naar de weerbaarheid van het toenemende decentrale energiesysteem en de betekenis daarvan voor het integrale energiesysteem. De opdracht richt zich op het ontwikkelen van een samenhangend beeld van weerbaarheid van decentrale energiesystemen. Daarbij wordt onderzocht hoe weerbaarheid kan worden gedefinieerd, beoordeeld en versterkt, en onder welke voorwaarden decentrale energiesystemen kunnen bijdragen aan de weerbaarheid van het energiesysteem als geheel. De opdracht omvat in ieder geval het uitwerken van een begrippenkader, een beoordelingskader, een analyse van risico’s en impactscenario’s, maatregelen om de weerbaarheid te vergroten, en handelingsperspectieven voor beleid, innovatie en praktijk. Zie aanbestedingsdocument
Internal identifier: IUC202605109
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Opdrachtgever wenst een Opdrachtnemer te contracteren die onderzoek uitvoert naar de weerbaarheid van het toenemende decentrale energiesysteem en de betekenis daarvan voor het integrale energiesysteem. De opdracht richt zich op het ontwikkelen van een samenhangend beeld van weerbaarheid van decentrale energiesystemen. Daarbij wordt onderzocht hoe weerbaarheid kan worden gedefinieerd, beoordeeld en versterkt, en onder welke voorwaarden decentrale energiesystemen kunnen bijdragen aan de weerbaarheid van het energiesysteem als geheel. De opdracht omvat in ieder geval het uitwerken van een begrippenkader, een beoordelingskader, een analyse van risico’s en impactscenario’s, maatregelen om de weerbaarheid te vergroten, en handelingsperspectieven voor beleid, innovatie en praktijk.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 73210000 Research consultancy services
Additional classification (cpv): 71314000 Energy and related services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: ‘Systeemaanpak voor samenwerking en samenhang van integrale decentrale energiesystemen in de ruimte’
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Niet van toepassing