52444-2026 - Result
Czechia – Metal detectors – GŘ OL – Průchozí detekční rámy (VZN)
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleGŘ OL – Průchozí detekční rámy (VZN)
Descriptionuzavření rámcové dohody na dodávky rámových detektorů kovů na základě rámcové dohody , včetně jejich distribuce do míst plnění a uvedení do provozu.
Internal identifierVS-60023/ČJ-2024-800097-VERZAK
Type of procedureOpen
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 35124000 Metal detectors
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description of the optionspopis vyhrazené změny závazku je uveden v návrhu rámcové dohody