525314-2025 - Result
Netherlands – Special-purpose road passenger-transport services – Schoolzwemvervoer
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Schoolzwemvervoer
Description: eerlingen van het primair en speciaal onderwijs krijgen de mogelijkheid via de school deel te nemen aan het schoolzwemmen. Voor scholen die niet op loopafstand van het zwembad liggen, schakelt de gemeente een vervoerbedrijf in. Het vervoerbedrijf is verantwoordelijk voor het vervoer van de leerlingen, groepsleerkrachten en begeleiding van en naar school en het zwembad. De leerkrachten en begeleiders zijn verantwoordelijk voor de handhaving van orde, rust en veiligheid in de bus gedurende de rit. Het gaat om 27 afzonderlijke scholen die per week 30 zwemlesmomenten hebben. Dit gedurende het gehele schooljaar. Het gaat om 27 afzonderlijke scholen die per week 30 zwemlesmomenten hebben. Dit gedurende het gehele schooljaar.
Internal identifier: 2024-SB-052
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60130000 Special-purpose road passenger-transport services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Schoolzwemvervoer Het gaat om 27 afzonderlijke scholen die per week 30 zwemlesmomenten hebben. Dit gedurende het gehele schooljaar.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Looptijd van 6 jaar (2 jaar en 2 x 2 jaar eenzijdige verlengingsoptie voor de gemeente)