525392-2026 - Competition
Netherlands – Various surface works – Toegankelijke bushaltes 2026-2028
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Toegankelijke bushaltes 2026-2028
Description: De opdracht heeft tot doel de toegankelijkheid van bushaltes binnen de provincie Noord-Brabant verder te verbeteren. Voor de uitvoering van deze opgave is een beperkt budget beschikbaar, waardoor een zorgvuldige afweging noodzakelijk is ten aanzien van de te realiseren maatregelen en de locaties waar deze worden toegepast. De maximale waarde van deze raamovereenkomst betreft een bedrag van €5.500.000,-. Zodra deze benoemde hoeveelheid is bereikt verstrekt de provincie geen opdrachten meer binnen de raamovereenkomst en eindigt deze overeenkomst.
Internal identifier: C2374726
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233200 Various surface works
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1