526034-2021 - ResultRomania-București: Repair and maintenance services for non-electrical machinery
Contract award notice – utilities
Services
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
LN4-Turbina cu abur nr.3 tip VT 100-1 de 100MW-CTE București Sud - Prestare servicii de reparații/furnizare produse rezultate în urma finalizarii expertizei rotoarelor de medie si joasa presiune
Reference number: 329/2021
II.1.2.
Main CPV code
50531000 Repair and maintenance services for non-electrical machinery
II.1.4.
Short description
,,LN4-Turbina cu abur nr.3 tip VT 100-1 de 100MW-CTE București Sud - Prestare servicii de reparații/furnizare produse rezultate în urma finalizarii expertizei rotoarelor de medie si joasa presiune” - detalii in caietul de sarcini
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement