See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa sprzętu w podziale na 14 Części dla trzech szpitali UCK WUM
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu w podziale na 14 Części dla trzech szpitali UCK WUM: Część 1 - Zamrażarka niskotemperaturowa - 2 sztuki Część 2 - Zamrażarka niskotemperaturowa - 1 sztuka Część 3 - Fiberoskop operacyjny o małej średnicy - 2 sztuki oraz zestaw przenośny do bronchoskopii Część 4 - Aparat EEG – 2 sztuki Część 5 - Aparat aEEG - 1 sztuka Część 6 - Zestawy infuzyjne Część 7 - Echokardiograf – 3 sztuki dla CSK Część 8 - Echokardiograf przyłóżkowy – 1 sztuka dla CSK Część 9 - Echokardiograf przenośny – 1 sztuka dla DSK Część 10 - Otwarty inkubator - 1 sztuka Część 11 - Inkubator transportowy - 2 sztuki Część 12 - Mobilny tor wizyjny bronchoskopowy - 1 sztuk Część 13 - System do manometrii przewodu pokarmowego odcinka antroduodenalnego oraz jelita grubego - 1 sztuka wraz z osprzętem Część 14 - Aparat do echokardiografii - 1 sztuka dla SKDJ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy (dot. jednorazowych materiałów zużywalnych w Części nr 13) i Załączniki nr 2.1 – 2.14 do SWZ – Formularze parametrów technicznych (odpowiednio w zakresie Części nr 1-14).
Previous notice: 392591-2025
Internal identifier: DZPUCK.262.087.2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
Additional classification (cpv): 39711100 Refrigerators and freezers, 33121100 Electro-encephalographs, 33112340 Echocardiographs, 33194110 Infusion pumps, 33152000 Incubators
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 - Zamrażarka niskotemperaturowa - 2 sztuki
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.1 do SWZ – Formularz parametrów technicznych
Internal identifier: Część 1
Main classification (cpv): 39711100 Refrigerators and freezers
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 - Zamrażarka niskotemperaturowa - 1 sztuka
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ – Formularz parametrów technicznych
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 - Fiberoskop operacyjny o małej średnicy - 2 sztuki oraz zestaw przenośny do bronchoskopii
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.3 do SWZ – Formularz parametrów technicznych
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: Część 4 - Aparat EEG – 2 sztuki
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.4 do SWZ – Formularz parametrów technicznych
Internal identifier: Część 4
Main classification (cpv): 33121100 Electro-encephalographs
Lot: LOT-0005
Title: Część 5 - Aparat aEEG - 1 sztuka
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.5 do SWZ – Formularz parametrów technicznych
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Title: Część 6 - Zestawy infuzyjne
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.6 do SWZ – Formularz parametrów technicznych
Internal identifier: Część 6
Main classification (cpv): 33194110 Infusion pumps
Lot: LOT-0007
Title: Część 7 - Echokardiograf – 3 sztuki dla CSK
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.7 do SWZ – Formularz parametrów technicznych
Internal identifier: Część 7
Main classification (cpv): 33112340 Echocardiographs
Lot: LOT-0008
Title: Część 8 - Echokardiograf przyłóżkowy – 1 sztuka dla CSK
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.8 do SWZ – Formularz parametrów technicznych
Internal identifier: Część 8
Lot: LOT-0009
Title: Część 9 - Echokardiograf przenośny – 1 sztuka dla DSK
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.9 do SWZ – Formularz parametrów technicznych
Internal identifier: Część 9
Lot: LOT-0010
Title: Część 10 - Otwarty inkubator - 1 sztuka
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.10 do SWZ – Formularz parametrów technicznych
Internal identifier: Część 10
Main classification (cpv): 33152000 Incubators
Lot: LOT-0011
Title: Część 11 - Inkubator transportowy - 2 sztuki
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.11 do SWZ – Formularz parametrów technicznych
Internal identifier: Część 11
Lot: LOT-0012
Title: Część 12 - Mobilny tor wizyjny bronchoskopowy - 1 sztuk
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.12 do SWZ – Formularz parametrów technicznych
Internal identifier: Część 12
Lot: LOT-0013
Title: Część 13 - System do manometrii przewodu pokarmowego odcinka antroduodenalnego oraz jelita grubego - 1 sztuka wraz z osprzętem
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy i Załącznik nr 2.13 do SWZ – Formularz parametrów technicznych
Internal identifier: Część 13
Lot: LOT-0014
Title: Część 14 - Aparat do echokardiografii - 1 sztuka dla SKDJ
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.14 do SWZ – Formularz parametrów technicznych
Internal identifier: Część 14