528089-2026 - Competition
Poland – Voltage transformers – Zakup i montaż urządzeń do kompensacji mocy biernej - etap IIB 400 kV 100 Mvar i 150 Mvar
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup i montaż urządzeń do kompensacji mocy biernej - etap IIB 400 kV 100 Mvar i 150 Mvar
Description: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, wyprodukowanie lub zakup (wraz z przeniesieniem własności na Zamawiającego), dostawa oraz montaż (wraz z uruchomieniem i konfiguracją wszelkich urządzeń monitoringu) Urządzeń (DL) na stanowiskach docelowego przeznaczenia, zlokalizowanych na terenach SE Zamawiającego.
Previous notice: 104397-2026
Internal identifier: 2026/WNP-0011
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 w związku z art. 376 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 t.j.).
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31172000 Voltage transformers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zakup i montaż urządzeń do kompensacji mocy biernej - etap IIB 400 kV 100 Mvar i 150 Mvar - Pakiet I
Internal identifier: 2026/WNP0011
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa Opcji w rozumieniu w art. 441 ustawy. Opcja: a) magazynowania, b) przeprowadzenie dodatkowych pełnych lub częściowych pomiarów pomontażowych. Szczegółowy opis prawa opcji znajduje się w SWZ cz. II - OPZ.
Lot: LOT-0002
Title: Zakup i montaż urządzeń do kompensacji mocy biernej - etap IIB 400 kV 100 Mvar i 150 Mvar - Pakiet II
Internal identifier: 2026/WNP 0011