528205-2020 - ResultRomania-Târgu Jiu: Parts of pumps, compressors, engines or motors
Contract award notice – utilities
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Piese pentru pompe de şlam
Reference number: 30267310-2020-109.1
II.1.2.
Main CPV code
42124000 Parts of pumps, compressors, engines or motors
II.1.4.
Short description
Furnizare piese pentru pompe de şlam, conform cerintelor din caietul de sarcini nr. 28/31.1.2020.
Solicitarile de clarificari ale posibililor operatori economici se vor adresa cu 13 zile inainte de data-limita de depunere a ofertelor. Entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari cu 10 zile inainte de data-limita de depunere a ofertelor.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2.
Description
II.2.1.
Piese schimb pompă submersibilă Hazelton 50-350 sau echivalent – SE Turceni, SE Ișalnița
Lot No: 7
II.2.2.
Additional CPV code(s)
II.2.4.
Description of the procurement
Conform anexei la caietul de sarcini nr. 28/31.10.2020.
Electropompă submersibilă – Basa concentratoare Hazleton 50-350 SHW sau echivalent –SE Rovinari
Lot No: 6
Conform caietului de sarcini nr. 28/31.1.2020.
Piese de schimb pompe slam Warman sau echivalent – SE Ișalnița
Lot No: 3
Cantitatea conform Anexei nr .1 la caietul de sarcini nr. 28/31.1.2020.
Piese de schimb pompe slam Warman – SE Turceni
Lot No: 2
Piese schimb pompe transport Slam Dens Metso – S.E.Turceni
Lot No: 1
Cantitatile maxime si minime ale acordului-cadru si ale contractului subsecvent se regasesc in Anexa nr. 1 la caietul de sarcini.
Piese schimb pompe Warman sau echivalent – SE Craiova II
Lot No: 4
Cantitatea conform Anexei nr. 1 la caietul de sarcini nr. 28/31.1.2020.
Piese schimb pompe Slam Warman sau echivalent – SE Rovinari
Lot No: 5