528264-2026 - Result
Romania – Fire-brigade uniforms – Articole de echipament destinate personalului militar din cadrul IGSU Lot 1- Șapcă vară-uniformă de serviciu și de instruire, Lot 2- Șapcă iarnă-uniformă de serviciu și de instruire, Lot 3- Fes-uniformă de serviciu și de instruire, Lot 4- Basc-uniformă de serviciu și de instruire
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Articole de echipament destinate personalului militar din cadrul IGSU Lot 1- Șapcă vară-uniformă de serviciu și de instruire, Lot 2- Șapcă iarnă-uniformă de serviciu și de instruire, Lot 3- Fes-uniformă de serviciu și de instruire, Lot 4- Basc-uniformă de serviciu și de instruire
Description: Procedură de atribuire ce implică încheierea unor acorduri cadru ce au ca obiect furnizarea de articole de echipament destinate personalului militar din cadrul I.G.S.U., constând în - LOT 1 “Șapcă vară-uniformă de serviciu și de instruire”, LOT 2 “ Șapcă iarnă-uniformă de serviciu și de instruire”, LOT 3 “Fes-uniformă de serviciu și de instruire” și LOT 4 ” Basc-uniformă de serviciu și de instruire”
Internal identifier: 4203997/2022/T1/P22,P23,P24,P26,4203997/2022/T2/P15, P16, P17, P22
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35811100 Fire-brigade uniforms
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Șapcă vară-uniformă de serviciu și de
Description: Cantităti estimate acord-cadru minim 2.000 bucăți -maxim 28.500 bucăți Cantităti estimate contract subsecvent minim 250 bucăți -maxim 3.500 bucăți Valoarea estimată a celui mai mare contract subsecvent : 3.500 bucăți X 19,00 euro =66.500,00 euro Fără TVA
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Șapcă iarnă- uniformă de serviciu și de instruire
Description: Cantităti estimate acord-cadru minim 2.000 bucăți -maxim 28.500 bucăți Cantităti estimate contract subsecvent minim 250 bucăți -maxim 3.500 bucăți Valoarea estimată a celui mai mare contract subsecvent : 3.500 bucăți X 20,00 euro =70.000,00 euro Fără TVA
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Fes-uniformă de serviciu și de instruire
Description: Cantităti estimate acord-cadru minim 2.000 bucăți -maxim 28.500 bucăți Cantităti estimate contract subsecvent minim 250 bucăți -maxim 3.500 bucăți Valoarea estimată a celui mai mare contract subsecvent : 3.500 bucăți X 15,00 euro =52.500,00 euro Fără TVA
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Basc- uniformă de serviciu și de instruire
Internal identifier: 4