528402-2023 - ResultRomania-București: Desktop computer
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Contract de furnizare Statii de lucru cu licente si accesorii
Reference number: 4267117/2023/5
II.1.2.
Main CPV code
30213300 Desktop computer
II.1.4.
Short description
Contract de furnizare Statii de lucru cu licente si accesorii - 200 bucati, conform cerintelor din caietul de sarcini. Termenul limită până la care orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificări sau informații suplimentare în legătură cu documentația de atribuire este de maxim 20 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor. Termenul limita în care Autoritatea Contractanta va răspunde în mod clar şi complet tuturor solicitărilor de clarificări/informațiilor suplimentare este în a 12-a zi înainte de data limita de depunere a ofertelor. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (http://sicap-prod.e-licitatie.ro/pub).
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
Contract de furnizare Statii de lucru cu licente si accesorii 200 bucati, conform cerintelor din caietul de sarcini.