2. Procedure
Procedure
Title: Parkinvesteringar söderort och större underhållsinsatser
Description: Entreprenaden är ett ramavtal avseende om-och nybyggnad av parkanläggningar av investerings-och anläggningskaraktär samt större underhållsinsatser.
Internal identifier: EÅV 2026/135
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45210000 Building construction work
Additional classification (cpv): 45236000 Flatwork, 45236250 Flatwork for parks, 77310000 Planting and maintenance services of green areas
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Parkinvesteringar söderort och större underhållsinsatser