530493-2026 - Competition
Slovenia – Electricity – VZPOSTAVITEV DINAMIČNEGA NABAVNEGA SISTEMA ZA DOBAVO ELEKTRIČNE ENERGIJE Z NAJMANJ 55 % DELEŽEM OVE
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: VZPOSTAVITEV DINAMIČNEGA NABAVNEGA SISTEMA ZA DOBAVO ELEKTRIČNE ENERGIJE Z NAJMANJ 55 % DELEŽEM OVE
Description: Dobava električne energije za potrebe naročnika v obdobju 4 (štirih) let, od 1. 4. 2027 do 31. 3. 2031, z možnostjo podaljšanja ali skrajšanja.
Internal identifier: JN-77572
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 523286