5309-2026 - Result
Czechia – Helicopters – „Rámcová dohoda na pořízení vrtulníků pro letecké hašení a plnění úkolů v oblasti IZS“ – část A
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title„Rámcová dohoda na pořízení vrtulníků pro letecké hašení a plnění úkolů v oblasti IZS“ – část A
DescriptionZadávací řízení je rozdělené na dvě části, kdy každá část zadávacího řízení je zadávána jako samostatné řízení pod samostatným systémovým číslem v NEN a pod samostatným formulářem ve Věstníku veřejných zakázek. Pro každou z částí bude uzavřená jedna rámcová dohoda v souladu s § 134 ZZVZ, kdy tato rámcová dohoda bude uzavřená s jedním dodavatelem. Systémové číslo v NEN pro část A: N006/24/V00036190 Systémové číslo v NEN pro část B: N006/24/V00036195 V části A jsou poptávané tři (3) kusy vrtulníků s transportním objemem alespoň 3 000 litrů vody. Tyto vrtulníky budou hrazeny z prostředků Evropské unie z programu „rescEU,“, přičemž požadavkem Evropské unie je, aby tyto vrtulníky byly pouze z novovýroby. Jedná se tedy výhradně o nové vrtulníky, kdy zadavatel nepřipouští vrtulníky modernizované (repasované). Primárním účelem použití vrtulníků je letecké hašení. Vrtulníky však musí být schopny víceúčelového nasazení, např. plnění úkolů SAR (vyhledávání a záchrana osob), záchrana s použitím jeřábu a slaňování, přeprava osob a nákladu uvnitř stroje i v podvěsu. Dále bude nedílnou součástí pořízení vrtulníků i výcvik personálu, náhradní díly a přeprava do ČR. Blíže je uvedeno v zadávací dokumentaci.
Internal identifierMV-70128/VZ-2024
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedurePopsáno v zadávací dokumentaci s číslem jednacím: MV-70128-4/VZ-2024.
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 34711500 Helicopters
Additional classification (cpv): 34711000 Helicopters and aeroplanes, 34710000 Helicopters, aeroplanes, spacecraft and other powered aircraft, 35612500 Search and rescue helicopters
5. Lot
LotLOT-0001
DescriptionV části A jsou poptávané tři (3) kusy vrtulníků s transportním objemem alespoň 3 000 litrů vody. Tyto vrtulníky budou hrazeny z prostředků Evropské unie z programu „rescEU,“, přičemž požadavkem Evropské unie je, aby tyto vrtulníky byly pouze z novovýroby. Jedná se tedy výhradně o nové vrtulníky, kdy zadavatel nepřipouští vrtulníky modernizované (repasované). Blíže je popis předmětu plnění a další požadavky zadavatele stanovené na předmět plnění popsán v zadávací dokumentaci.
Internal identifierčást A)