531334-2024 - Result
Netherlands – Software programming and consultancy services – Raamovereenkomst Inhuur Projectleider Tweede fase Ontwerp, Inkoop en IT realisatie eFTI gate Nederland
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst Inhuur Projectleider Tweede fase Ontwerp, Inkoop en IT realisatie eFTI gate Nederland
Description: Naar verwachting zullen juli - september 2024 de specificaties voor de overheidssystemen formeel door de Europese Commissie worden geadopteerd en in werking treden. Hierop kan de ontwerpfase echt starten, waarin de eFTI-specificaties van Europa worden vertaald naar technische ontwerpen voor IT-systemen van bevoegde autoriteiten. Tevens wordt een nationale eFTI gate in Nederland verplicht gesteld door de Europese Commissie, waarvoor het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat verantwoordelijk is. max. EUR 650.000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Op basis van de huidige versie van de Europese eFTI specificaties zijn binnen IenW al eerste stappen gezet ter voorbereiding van de inkoop van een nationale eFTI gate in Nederland. Nadat de specificaties juli -september 2024 formeel in werking zijn getreden, kan het ontwerp van de eFTI gate worden afgerond en de inkoop van de eFTI daadwerkelijk in gang worden gezet. Het projectteam eFTI heeft behoefte aan een projectleider voor deze tweede fase van het ontwerp, inkoop en de IT-realisatie van de eFTI gate Nederland. De onderhavige opdracht ziet toe op de tweede fase van het project, waarbij in de vorige fase de rol van projectleider voor de eerste fase door een externe partij is ingevuld.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72200000 Software programming and consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Inhuur Projectleider Tweede fase Ontwerp, Inkoop en IT realisatie eFTI gate Nederland
Description: De onderhavige opdracht ziet toe op de tweede fase van het project, waarbij in de vorige fase de rol van projectleider voor de eerste fase door een externe partij is ingevuld. Max. EUR 650.000
Internal identifier: 1