532850-2024 - Result
Netherlands – Special-purpose road passenger-transport services – Raamovereenkomst: “Leerlingenvervoer naar sportaccommodaties”
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst: “Leerlingenvervoer naar sportaccommodaties”
Description: Deze leidraad betreft de aanbesteding van een raamovereenkomst leerlingenvervoer naar sportaccommodaties en het uitvoeren van bijkomende werkzaamheden/dienstverlening, met referentienummer 2414. Zie aanbestedingsleidraad
Internal identifier: 2414
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60130000 Special-purpose road passenger-transport services
Additional classification (cpv): 60100000 Road transport services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Zie aanbestedingsleidraad Zie aanbestedingsleidraad
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De raamovereenkomst heeft een duur van 3 jaar, start augustus 2024. Daarna heeft de opdrachtgever de mogelijkheid deze 1 keer met 1 schooljaar te verlengen. Uiterlijk 1 maand voor het beëindigen van het betreffende jaar wordt door opdrachtgever besloten of de raamovereenkomst wel of niet verlengd wordt.