532955-2022 - ResultRomania-București: Textbooks
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Achizitia de manuale scolare pentru clasa a V-a și manuale de liceu cu programe școlare noi
Reference number: 42470121_2022_PAAPD1167587
II.1.2.
Main CPV code
22112000 Textbooks
II.1.4.
Short description
Achizitia de manuale scolare pentru clasa a V-a și manuale de liceu cu programe școlare noi - conform caietului de sarcini publicat in SEAP.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 18 zile.
Autoritatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari in a 11-a zi inainte de data depunerii ofertelor, printr-un raspuns consolidat.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2.
Description
II.2.1.
Metodica predării limbii și literaturii române pentru secțiile cu predare în limba maghiară - filiera vo cațională, profil pedagogic - clasa a XI-a
Lot No: 111
II.2.2.
Additional CPV code(s)
II.2.4.
Description of the procurement
Metodica predării limbii și literaturii române pentru secțiile cu predare în limba maghiară - filiera vo cațională, profil pedagogic - clasa a XI-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Limba şi literatura română pentru şcolile şi secţiile cu predare în limba maghiară - clasa a V-a
Lot No: 527
Limba şi literatura română pentru şcolile şi secţiile cu predare în limba maghiară - clasa a V-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Limba şi literatura română pentru şcolile şi secţiile cu predare în limba maghiară - filiera teoretică -clasa a IX-a
Lot No: 903
Limba şi literatura română pentru şcolile şi secţiile cu predare în limba maghiară - filiera teoretică -clasa a IX-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Educație muzicală pentru minoritatea turcă - clasa a V-a
Lot No: 504
Educație muzicală pentru minoritatea turcă - clasa a V-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Religie – Cultul Romano-Catolic de limba română -clasa a V-a
Lot No: 536
Religie – Cultul Romano-Catolic de limba română -clasa a V-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Consiliere și dezvoltare personală - clasa a V-a
Lot No: 502
Consiliere și dezvoltare personală - clasa a V-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Educaţie muzicală pentru școlile și secțiile cu predare în limba ucraineană - clasa a V-a
Lot No: 509
Educaţie muzicală pentru școlile și secțiile cu predare în limba ucraineană - clasa a V-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Limba şi literatura română pentru şcolile şi secţiile cu predare în limba maghiară - filiera tehnologică -clasa a IX-a
Lot No: 902
Limba şi literatura română pentru şcolile şi secţiile cu predare în limba maghiară - filiera tehnologică -clasa a IX-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Limba şi literatura română - clasa a V-a
Lot No: 526
Limba şi literatura română - clasa a V-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Limba şi literatura maternă maghiară - clasa a V-a
Lot No: 523
Limba şi literatura maternă maghiară - clasa a V-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Limba și literatura maternă bulgară - clasa a V-a
Lot No: 522
Limba și literatura maternă bulgară - clasa a V-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Limba moderna 1-limba moderna 2/limba moderna 1-studiu intensiv-limba germana - clasa a V-a
Lot No: 518
Limba moderna 1-limba moderna 2/limba moderna 1-studiu intensiv-limba germana - clasa a V-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Biologie clasa a V-a
Lot No: 501
Biologie clasa a V-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Limba şi literatura rromani - clasa a V-a
Lot No: 528
Limba şi literatura rromani - clasa a V-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Matematică - clasa a V-a
Lot No: 529
Matematică - clasa a V-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Limba modernă 2-limba engleză - clasa a V-a
Lot No: 519
Limba modernă 2-limba engleză - clasa a V-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Istorie - clasa a V-a
Lot No: 515
Istorie - clasa a V-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Educaţie plastică - clasa a V-a
Lot No: 510
Educaţie plastică - clasa a V-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Religie – Cultul Romano-Catolic de limba maghiară - clasa a V-a
Lot No: 535
Religie – Cultul Romano-Catolic de limba maghiară - clasa a V-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Religie – Cultul Ortodox de Rit Vechi (ruși lipoveni) - clasa a V-a
Lot No: 533
Religie – Cultul Ortodox de Rit Vechi (ruși lipoveni) - clasa a V-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Limba și literatura italiană maternă - clasa a V-a
Lot No: 521
Limba și literatura italiană maternă - clasa a V-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Educaţie muzicală - clasa a V-a
Lot No: 503
Educaţie muzicală - clasa a V-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Limba modernă 2-limba franceză - clasa a V-a
Lot No: 520
Limba modernă 2-limba franceză - clasa a V-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Educaţie muzicală pentru școlile și secțiile cu predare în limba slovacă - clasa a V-a
Lot No: 508
Educaţie muzicală pentru școlile și secțiile cu predare în limba slovacă - clasa a V-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Educaţie socială - clasa a V-a
Lot No: 511
Educaţie socială - clasa a V-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Informatică și TIC - clasa a V-a
Lot No: 514
Informatică și TIC - clasa a V-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Limba modernă 1-limba engleză-studiu intensiv - clasa a V-a
Lot No: 517
Limba modernă 1-limba engleză-studiu intensiv - clasa a V-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Religie – Cultul Musulman (turcă) - clasa a V-a
Lot No: 531
Religie – Cultul Musulman (turcă) - clasa a V-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Limba și literatura maternă turcă - clasa a V-a
Lot No: 525
Limba și literatura maternă turcă - clasa a V-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Limba și literatura maternă slovacă - clasa a V-a
Lot No: 524
Limba și literatura maternă slovacă - clasa a V-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Educaţie muzicală pentru școlile și secțiile cu predare în limba sârbă - clasa a V-a
Lot No: 507
Educaţie muzicală pentru școlile și secțiile cu predare în limba sârbă - clasa a V-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Educație muzicală pentru școlile si secțiile cu predare în limba germană - clasa a V-a
Lot No: 505
Educație muzicală pentru școlile si secțiile cu predare în limba germană - clasa a V-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Educaţie tehnologică și aplicaţii practice - clasa a V-a
Lot No: 512
Educaţie tehnologică și aplicaţii practice - clasa a V-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Religie – Cultul Reformat (maghiară) - clasa a V-a
Lot No: 534
Religie – Cultul Reformat (maghiară) - clasa a V-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Educație muzicală pentru școlile si secțiile cu predare în limba maghiară - clasa a V-a
Lot No: 506
Educație muzicală pentru școlile si secțiile cu predare în limba maghiară - clasa a V-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Limba modernă 1-limba engleză - clasa a V-a
Lot No: 516
Limba modernă 1-limba engleză - clasa a V-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Geografie - clasa a V-a
Lot No: 513
Geografie - clasa a V-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Religie – Cultul Ortodox - clasa a V-a
Lot No: 532
Religie – Cultul Ortodox - clasa a V-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Limba şi literatura maghiară pentru elevii care frecventează școli/clase cu predare în limba română- clasa a IX-a
Lot No: 901
Limba şi literatura maghiară pentru elevii care frecventează școli/clase cu predare în limba română- clasa a IX-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP
Religie – Cultul Evanghelic C. A. (germană) - clasa a V-a
Lot No: 530
Religie – Cultul Evanghelic C. A. (germană) - clasa a V-a, conform caietului de sarcini publicat in SEAP