533370-2022 - ResultRomania-Buzău: Knitting machines
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Contract de achizitie publica de utilaje, instalatii si echipamente strict necesare pentru introducerea rezultatelor cercetarii in circuitul productiv - masini de tricotat rectilinii -
II.1.2.
Main CPV code
42714000 Knitting machines
II.1.4.
Short description
Achiziția publica de utilaje, instalatii si echipamente strict necesare pentru introducerea rezultatelor cercetarii in circuitul productiv - masini de tricotat rectilinii - 6 buc.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
achiziția publica de utilaje, instalatii si echipamente strict necesare pentru introducerea rezultatelor cercetarii in circuitul productiv - masini de tricotat rectilinii - 6buc.