534444-2026 - Planning
Latvia – Project and design preparation, estimation of costs – Būvprojekta izstrāde Bauskas muzeja ēkas pārbūvei un pieguļošās ārtelpas labiekārtošanai vides pieejamības nodrošināšanai un autoruzraudzība
Prior information notice or a periodic indicative notice used to shorten time limits for receipt of tenders
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Būvprojekta izstrāde Bauskas muzeja ēkas pārbūvei un pieguļošās ārtelpas labiekārtošanai vides pieejamības nodrošināšanai un autoruzraudzība
Description: Būvprojekta izstrāde Bauskas muzeja ēkas pārbūvei un pieguļošās ārtelpas labiekārtošanai vides pieejamības nodrošināšanai un autoruzraudzība
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71242000 Project and design preparation, estimation of costs
Additional classification (cpv): 71248000 Supervision of project and documentation
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: LOT-0001