53485-2026 - Result
Poland – Miscellaneous medical devices and products – Dostawy asortymentu medycznego jednorazowego użytku na okres 24 miesięcy - znak sprawy: Z/65/PN/25
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawy asortymentu medycznego jednorazowego użytku na okres 24 miesięcy - znak sprawy: Z/65/PN/25
Description1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy przez Wykonawcę asortymentu medycznego jednorazowego użytku, (zwanego dalej towarem) w rodzaju i w ilościach określonych w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. 2. W przypadku braku zapotrzebowania na asortyment objęty przedmiotem zamówienia Zamawiający zastrzega sobie prawo niezamówienia części asortymentu określonego Załączniku nr 2 do SWZ, z zastrzeżeniem ust. 3. Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia odszkodowawcze ani roszczenia oparte na innej podstawie prawnej, na co Wykonawca wyraża zgodę. 3. Zamawiający gwarantuje, że minimalna wartość udzielonych Wykonawcy zamówień w okresie obowiązywania umowy w zakresie danego zadania wyniesie 70% maksymalnej wartości wynagrodzenia Wykonawcy w tym zadaniu, określonej w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Previous notice675346-2025
Internal identifierZ/65/PN/25
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedyes
Justification for the accelerated procedureKonieczne jest zachowanie ciągłości przeprowadzanych zabiegów ratujących zdrowie i życie pacjentów. Uzasadnienie prawne: art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy p.z.p.
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
Additional classification (cpv): 33141200 Catheters, 33195000 Patient-monitoring system, 33100000 Medical equipments, 33141320 Medical needles, 33741000 Hand care products, 33141620 Medical kits, 33141410 Wire-cutter and bistoury, 33157000 Gas-therapy and respiratory devices, 42514300 Filtering apparatus, 38900000 Miscellaneous evaluation or testing instruments, 33157400 Medical breathing devices, 33141642 Drain accessories, 33182200 Cardiac stimulation devices, 39518000 Hospital linen, 33169000 Surgical instruments, 35113400 Protective and safety clothing, 33700000 Personal care products
5. Lot
LotLOT-0017
TitleZadanie nr 17: Dostawy ostrzy jednorazowych, strzygarek z ładowarką
DescriptionPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy przez Wykonawcę ostrzy jednorazowych, strzygarek z ładowarką, (zwanego dalej towarem) w rodzaju i w ilościach określonych w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Internal identifierZadanie nr 17
LotLOT-0020
TitleZadanie nr 20: Dostawy kaniul dotętniczych
DescriptionPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy przez Wykonawcę kaniul dotętniczych, (zwanego dalej towarem) w rodzaju i w ilościach określonych w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Internal identifierZadanie nr 20
LotLOT-0029
TitleZadanie nr 29: Dostawy przyrządów do drenażu jamy bębenkowej
DescriptionPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy przez Wykonawcę przyrządów do drenażu jamy bębenkowej, (zwanego dalej towarem) w rodzaju i w ilościach określonych w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Internal identifierZadanie nr 29
Main classification (cpv): 33141642 Drain accessories
LotLOT-0036
TitleZadanie nr 36: Dostawy przyrządów do biopsji gruboigłowej
DescriptionPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy przez Wykonawcę przyrządów do biopsji gruboigłowej, (zwanego dalej towarem) w rodzaju i w ilościach określonych w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Internal identifierZadanie nr 36
Main classification (cpv): 33169000 Surgical instruments