534916-2025 - Result
Netherlands – Physiotherapy services – Valpreventie
Contract or concession award notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Valpreventie
Description: Gemeente Tilburg wil valpreventie cursussen gaan inkopen voor haar bewoners. Omvang
Internal identifier: 2024/639/LS
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Main features of the procedure: Op basis van het aantal aanmeldingen wordt bepaald welke inkoopprocedure wordt gevolgd. Termijnen zoals opgenomen zijn aangepast om te kunnen voldoen aan publicatie verplichting via Tenderned. kwaliteit, capaciteit, prijs
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85142100 Physiotherapy services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Perceel 1
Description: Valpreventie cursussen Circa €750.000
Internal identifier: 1
534916-2025 - Resultaat
Nederland – Fysiotherapiediensten – Valpreventie
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Diensten
Titel: Valpreventie
Interne identificatiecode: 2024/639/LS
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85142100 Fysiotherapiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Interne identificatiecode: 1