See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: CS 01 - Asistenta tehnica pentru Managementul Proiectului, Publicitate și Supervizarea Contractelor de Lucrări
Description: Obiectul acestui contract este prestarea de servicii de ”Asistență Tehnică pentru Managementul Proiectului, Publicitate și Supervizarea Contractelor de Lucrări” din cadrul proiectului major ”Proiect regional de dezvoltare a infrastructurii de apă și apă uzată din judetul Arges, în perioada 2021 - 2027”
Internal identifier: 2024_21
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71356200 Technical assistance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: In cadrul contractului de servicii CS01 ”Asistenta tehnica pentru Managementul Proiectului, Publicitate și Supervizarea Contractelor de Lucrări” se vor realiza urmatoarele activitati: Activitatea A - Asistenta in Managementul Proiectului A.1-Asistenta tehnica acordata UIP pe parcursul implementarii proiectului pentru indeplinirea cerintelor din Contractul de Finantare A. 2-Actualizarea sistemului GIS si de Modelare hidraulica existente pentru sistemele de alimentare cu apa si de canalizare din aria proiectului A .3- Actualizarea Strategiei de management a namolului A.4 -Actualizarea Strategiei privind Managementul apelor uzate industrial A. 5- Actualizarea sistemului de Management al pierderilor in retelele de apa si apa uzata A. 6- Actualizarea Master Plan in aria de operare in vederea realizarii Master Planului judetului Arges revizuit A. 7 - Expertiză tehnică, modelare hidraulică și CCTV A. 8 - Suport acordat la raportarea privind durabilitatea Activitatea B – Publicitatea Proiectului Activitatea C – Activitatea de Supervizare a Contractelor de Lucrari - C.1. Faza de pre-constructie - C.2. Faza de constructie - C.3. Faza de post-constructie.
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 71313000 Environmental engineering consultancy services, 71520000 Construction supervision services, 72224000 Project management consultancy services, 79341000 Advertising services, 79411000 General management consultancy services