539172-2026 - Competition
Netherlands – Cleaning and sanitation services – Schoonmaakonderhoud
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleSchoonmaakonderhoud
DescriptionDe opdracht betreft het uitvoeren van schoonmaakonderhoud. Opdrachtnemer voert de opdracht uit conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1, het prijzenblad zoals opgenomen in Bijlage 4 en de Reinigingschema’s voor GGD zoals opgenomen in Bijlage 9. De dienstverlening omvat het verzorgen van reguliere schoonmaak op locaties van de aanbestedende dienst. De schoonmaak betreft de volgende soorten werkruimtes: consultatiebureaus, spreekuurlocaties en kantoorlocaties. De schoonmaak betreft daarnaast de volgende soorten gemeenschappelijke ruimtes: kantines, algemene ruimtes en toiletruimtes. Het bijvullen van sanitaire voorzieningen en de periodieke glasbewassing behoren eveneens tot de opdracht. Tot de scope van de opdracht behoren de volgende werkzaamheden: • Dagelijks en periodiek schoonmaakonderhoud; • Specialistisch vloeronderhoud; • Glasbewassing; • Overige werkzaamheden (schoonmaken van meubilair). Zie aanbestedingsdocumenten
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services
5. Lot
LotLOT-0000
Internal identifier1
Options
Description of the optionsvier (4) keer één (1) jaar