539200-2026 - Result
Netherlands – Water transport services – Zeevervoer van Nederland en/of Belgie naar de Verenigde Staten van Amerika en/of Canada en vice versa, inclusief voor- en natransport
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Zeevervoer van Nederland en/of Belgie naar de Verenigde Staten van Amerika en/of Canada en vice versa, inclusief voor- en natransport
Description: De opdracht betreft het over zee vervoeren van militair materieel op de route van Nederland en/of België naar de Verenigde Staten van Amerika (VS) en/of Canada en vice versa, inclusief voor- en natransport. Er is een reguliere behoefte voor het vervoeren van Nederland en/of België naar de oostkust van de VS en/of Canada en vice versa. Het gaat hierbij om het adhoc vervoeren van ladingen, bestaande uit (een) enkele container(s) of overig materieel per Afroep, die in een bepaald tijdsbestek dient te worden uitgevoerd. De lading bestaat veelal uit materieel dat in het kader van veiligheid gevoelig is om te vervoeren of hierover te communiceren. De ladingen bestaan vaak uit materieel dat niet regulier is. Hierbij valt te denken aan lading die “out of gauge” (OOG) is of IMDG materieel, waaronder munitie.
Internal identifier: 22237905
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60600000 Water transport services
Additional classification (cpv): 60100000 Road transport services, 63111000 Container handling services, 63720000 Support services for water transport
5. Lot
Lot: LOT-0000