2. Procedure
Procedure
Title: Dode Hoek-lessen
Description: Met het aanbieden van de Dode Hoek-lessen streven we drie doelen na. Het eerste doel is dat leerlingen de gevaren van de dode hoek kennen, dat ze deze kunnen benoemen en actief weten te handelen nabij een voertuig met een dode hoek om hun levenskansen te verhogen (of ongevallen te voorkomen). Als tweede kunnen de leerlingen ook aan anderen duidelijk maken waarom het veiliger is om buiten de dode hoek te blijven. En als laatst weten de leerlingen dat de dode hoek niet alleen een gevaar vormt bij vrachtwagens, maar bij alle grote voertuigen. Voor deze opdracht is de metropoolregio met haar 21 gemeenten ingedeeld in 6 geografische gebieden. Deze 6 gebieden leiden voor deze opdracht naar 6 percelen met tussen de 90 en 170 basisschoollocaties.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80000000 Education and training services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dode Hoek-lessen perceel 1
Description: Met het aanbieden van de Dode Hoek-lessen streven we drie doelen na. Het eerste doel is dat leerlingen de gevaren van de dode hoek kennen, dat ze deze kunnen benoemen en actief weten te handelen nabij een voertuig met een dode hoek om hun levenskansen te verhogen (of ongevallen te voorkomen). Als tweede kunnen de leerlingen ook aan anderen duidelijk maken waarom het veiliger is om buiten de dode hoek te blijven. En als laatst weten de leerlingen dat de dode hoek niet alleen een gevaar vormt bij vrachtwagens, maar bij alle grote voertuigen. Totaal aantal scholen: 100
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Dode Hoek-lessen perceel 2
Description: Met het aanbieden van de Dode Hoek-lessen streven we drie doelen na. Het eerste doel is dat leerlingen de gevaren van de dode hoek kennen, dat ze deze kunnen benoemen en actief weten te handelen nabij een voertuig met een dode hoek om hun levenskansen te verhogen (of ongevallen te voorkomen). Als tweede kunnen de leerlingen ook aan anderen duidelijk maken waarom het veiliger is om buiten de dode hoek te blijven. En als laatst weten de leerlingen dat de dode hoek niet alleen een gevaar vormt bij vrachtwagens, maar bij alle grote voertuigen. Totaal aantal scholen: 92
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Dode Hoek-lessen perceel 3
Description: Met het aanbieden van de Dode Hoek-lessen streven we drie doelen na. Het eerste doel is dat leerlingen de gevaren van de dode hoek kennen, dat ze deze kunnen benoemen en actief weten te handelen nabij een voertuig met een dode hoek om hun levenskansen te verhogen (of ongevallen te voorkomen). Als tweede kunnen de leerlingen ook aan anderen duidelijk maken waarom het veiliger is om buiten de dode hoek te blijven. En als laatst weten de leerlingen dat de dode hoek niet alleen een gevaar vormt bij vrachtwagens, maar bij alle grote voertuigen. Totaal aantal scholen: 102
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Dode Hoek-lessen perceel 4
Description: Met het aanbieden van de Dode Hoek-lessen streven we drie doelen na. Het eerste doel is dat leerlingen de gevaren van de dode hoek kennen, dat ze deze kunnen benoemen en actief weten te handelen nabij een voertuig met een dode hoek om hun levenskansen te verhogen (of ongevallen te voorkomen). Als tweede kunnen de leerlingen ook aan anderen duidelijk maken waarom het veiliger is om buiten de dode hoek te blijven. En als laatst weten de leerlingen dat de dode hoek niet alleen een gevaar vormt bij vrachtwagens, maar bij alle grote voertuigen. Totaal aantal scholen: 167
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Dode Hoek-lessen perceel 5
Description: Met het aanbieden van de Dode Hoek-lessen streven we drie doelen na. Het eerste doel is dat leerlingen de gevaren van de dode hoek kennen, dat ze deze kunnen benoemen en actief weten te handelen nabij een voertuig met een dode hoek om hun levenskansen te verhogen (of ongevallen te voorkomen). Als tweede kunnen de leerlingen ook aan anderen duidelijk maken waarom het veiliger is om buiten de dode hoek te blijven. En als laatst weten de leerlingen dat de dode hoek niet alleen een gevaar vormt bij vrachtwagens, maar bij alle grote voertuigen. Totaal aantal scholen: 111
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Dode Hoek-lessen perceel 6
Description: Met het aanbieden van de Dode Hoek-lessen streven we drie doelen na. Het eerste doel is dat leerlingen de gevaren van de dode hoek kennen, dat ze deze kunnen benoemen en actief weten te handelen nabij een voertuig met een dode hoek om hun levenskansen te verhogen (of ongevallen te voorkomen). Als tweede kunnen de leerlingen ook aan anderen duidelijk maken waarom het veiliger is om buiten de dode hoek te blijven. En als laatst weten de leerlingen dat de dode hoek niet alleen een gevaar vormt bij vrachtwagens, maar bij alle grote voertuigen. totaal aantal scholen: 170
Internal identifier: 6