2. Procedure
Procedure
Title: Heraanbesteding voertuigvolgsysteem 2.0 gemeente rotterdam
Description: Het leveren van een voertuigvolgsysteem voor diverse voertuigen en machinesDit betreft een heraanbesteding. De originele aanbesteding had het volgende nummer: 1-L-25766-24.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 48781000 System management software package
5. Lot
Lot: LOT-0000