2. Procedure
Procedure
Title: Overzicht aanbesteding Instelling Dynamisch Aankoopsysteem (DAS) t.b.v Inhuur personeel via Flextender
Description: Regio Gooi en Vechtstreek stelt een Dynamisch Aankoopsysteem (DAS) in t.b.v. Inhuur personeel. Voor de uitvoering van het DAS zal het digitale platform van www.flextender.nl worden ingezet. Hier is ook de volledige beschrijving te lezen. Het betreft alle inhuuropdrachten m.b.t. tijdelijke inhuur van professionals waar de Regio behoefte aan heeft voor functies die volgens het modelfunctie-waarderingssysteem HR21 zijn ingeschaald in schaal 9 en hoger. De Inhuuropdrachten kunnen afkomstig zijn uit alle domeinen van de organisatie voor de uitvoering van wettelijke en niet-wettelijke werkzaamheden van Opdrachtgever. Het DAS wordt ingesteld voor een periode van maximaal 6 jaar, ingaande per 1 maart 2024. Voor nadere informatie verwijst de Regio u naar www.flextender.nl. Let op: dit is de tweede aankondiging, vanwege per abuis afsluiten vorige aankondiging (460200). 30 tot 50 inhuurovereenkomsten per jaar.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Alle categorieën
Description: Alle categorieën
Internal identifier: 1