541202-2021 - ResultRomania-București: Software package and information systems
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Furnizare solutii hardware si software
Reference number: 12124/2021/1
II.1.2.
Main CPV code
48000000 Software package and information systems
II.1.4.
Short description
Furnizare solutii hardware si software pentru implementarea proiectului Sistem de protectie a terminalelor operationalizate la nivelul SRI impotriva amenintarilor provenite din spatiul cibernetic, conform caietului de sarcini. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 18. Autoritatea contractanta va raspunde la clarificari pana in a 11-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
Furnizare solutii hardware si software pentru implementarea proiectului Sistem de protectie a terminalelor operationalizate la nivelul SRI impotriva amenintarilor provenite din spatiul cibernetic, conform caietului de sarcini.